Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » ElfBar betiltást jogosnak...

ElfBar betiltást jogosnak találjátok?

Figyelt kérdés
Egyetlen dohánytermék amitől nem a hányinger kerülget és erre betiltják... Szerintetek jogosan?Mi az alapja ?

2022. jún. 29. 21:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
83%

#10 én többször is hallottam már Zachert nyilatkozni a témával kapcsolatban, és még mindig nagyon nagy inkompetenciával beszél erről az egész mizériáról.

Addig még a növényi gricelin és propilén-glikol keveréke, ami 95-99%-át teszi ki a likvideknek - azt mondja rá hogy "vízgőzt" lélegez be amitől bevizesedik a tüdő... Szóval egyetemi oktatóként ekkora blődséget nyilatkozni... Akik benne vannak a témában mint én is (#6 vagyok) tudják hogy ezt a vízgőz dolgot csak azok mondják akiknek fogalmuk sincsen az egész vépelésről.

Én elvárnám, hogy közszereplóként és ex toxikológiai főorvosként ne nyilatkozzon már ekkora marhaságokat.

2022. jún. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
88%

szintén Zacher Gábor:

"Szerinte nem az a legnagyobb baj vele, hogy "nem jó", hanem az, hogy "nem tudni, mi van benne", ezt kideríteni viszont mindössze egynapos feladat egy vegyész számára. Ha tudni lehetne, mi van benne, onnantól már az is világos lenne, melyik szervre milyen hatása van."

forrás: [link] (tudom, nem a legrelevánsabb a témában, de talán azt írják le, amit Zacher tényleg mondott)

2022. jún. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
89%
Most ha valakit elkapnak (egy nagy árust) akkor utàna azt is visszakövethetik pl utalás alapján, hogy kiknek adott el, hogy a vásárlót is büntessék?
2022. júl. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom, én csak egy kérdést írtam itt ki ezzel kapcsolatban, amit azonnal töröltek.
2022. júl. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
68%
jogos, a fiatalok egészségét rontja, azért is mert nagyon könnyű befejezni. a baja a kormánynak az volt vele, hogy pl az elektromoscigaretta.hu oldal nagyon olcsón adta el, és nem hozott semmi profitot az országnak. ha meg nézed a többi márkát(ifrit bar, q bar, iqos, eleaf, stb) sokkal drágábbak, és kevesebb is van bennük
2022. júl. 2. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
72%
6 ha valamit betiltanak, az nem pont a fekete piacnak kedvez?
2022. júl. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
52%

#16 eddig is a szürkepiacról lehetett beszerezni, mivel nálunk nem lehet forgalmazni semmilyen nikotinnal előtöltött készülékeket.

Szóval nincs miről beszélni, mert amit nem lehet legálisan árulni azt már eleve feketén tudod csak eladni.

Viszont az, hogy a tesók 20-30-40 ezer (ki tudja hogy eredeti vagy sem) darabot simán berendeltek aztán terítették a fészbúkon meg az instán, de még az utcán is az rohadtul gáz.

2022. júl. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
78%
17: ezt mondjuk én se értem h amugyis h lehetett nagy tételbe több ezret behozni úgy h nem nezik meg vámolásnál stb.
2022. júl. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
89%
Fszsag.. csomo ismerosom ujra cigizik mert nincs elf. Szarnak ra h melyik karosabb lenyeg h adozz a gciknek
2022. júl. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
9%
Annyiból örülök a tiltásnak, hogy ennyivel is kevesebb lesz a szétdobált szemét.
2022. júl. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!