Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A szegedi rendőrök tehetnek...

A szegedi rendőrök tehetnek az ellen valamit ha valaki lejárató hadjáratot folytat ellenük?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy vkibe minden ok nélkül bele kötöttek a szegedi nyomozók aki ráadásul úgy gondolkodik mint Putyin... ezért ez a Putyin gondolkodású vki Facebookon, TikTokon meg még ezen az oldalon is írkál róluk, valós tényeket.


Tehetnek ez ellen vmit?



2022. júl. 3. 21:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 qkker1 ***** válasza:
100%
Levike, miért nem vagy még hűvösön?
2022. júl. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlanám, hogy egyeztess Levikével, mert ő a nagy szakértő abban, mit kell tenni, ha egy rendőr olyan dolgokat hajt végre, amik csak a te fejedben történnek meg, de ott egészen valósnak tűnnek. Csak ha jól sejtem, ő a menetrend szerinti szabadságvesztését tölti valamelyik erre a célra szolgáló intézményben.
2022. júl. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 anonim ***** válasza:
89%
Persze Krisztián, ok nélkül..
2022. júl. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 anonim ***** válasza:
89%
Mondtam már, szedd rendesen a gyógyszereidet.....
2022. júl. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 anonim ***** válasza:
100%
Hát téged már nem kell lejáratni, lejáratod magadat elég rendesen. Kezdve azzal hogy óvodásbunyót rendeztél a bíróságon.
2022. júl. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 anonim ***** válasza:
100%
Kőbányai vagy koccintós bor volt a sok estére?
2022. júl. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 anonim ***** válasza:
100%
#7: Sajnos egyik sem. Ennek az idiótának nem kell innia, hogy ilyen hülye kérdéseket tegyen fel. És nem csak az a baj, hogy ilyen hülye kérdést tesz fel: az az igazi baj, hogy ő ezt komolyan is gondolja. Az ő fejében él az a torz világ, amiben a fenti kérdés teljesen valós és ehhez még tudatmódosító szer sem kell neki, önerőből ennyire hülye. Levike kérdései ugyan még ennél is elborultabbak voltak, de nagyon nyugtalanító, hogy ilyen szintű emberek szabadlábon, minden korlátozás vagy gyámság nélkül sétálnak közöttünk. Persze ez csak ideiglenes, mert ahogy Levikét, úgy a szegedi verekedőt is be fogják varrni pár évre, de nem kap szakszerű kezelést a szellemi bajaira, ugyanolyan hülyén fog szabadulni, ahogy bevonult a börtönbe. Pedig őket gyógyítani kellene, nem büntetni. Ha a megfelelő terápiát kapnák, akár akaratuk ellenére is, lehetne belőlük ember, de így, hogy semmiféle ellátást nem kapnak, biztos, hogy nem lesz belőlük semmi.
2022. júl. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 anonim ***** válasza:
89%
Már megint te vagy? Mostanában feltűnt, hogy ez a gyerek minden nap feltesz egy-két kérdést Szegedi, zaklatási, verekedős témával, szerintem tuti egy és ugyanaz személy teszi fel. Ez a gyerek egyéni eset itt a topikban, ráadásul hülye kérdéseket tesz fel, sok marhaságot leír. Értelme semmi, csak szórakozik. Valami bűnöző lehet.
2022. júl. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 anonim ***** válasza:
100%

#3 vagyok, Zaklató, múltkor még azt mondtad, menjek a határra, most meg hogy takarodjak?

Döntsd el már mit akarsz.

Össze fogunk mi még futni Szegeden szerintem.

2022. júl. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 A kérdező kommentje:

Am meg nehogy úgy járjatok mint az ukránok... nagyon ellenkeztek vele míg az oda nem csapott keményen.


Nehogy vmi csúnya dolog történjen Szegeden, mondjuk leég egy ház Sziksósfürdön...

2022. júl. 4. 06:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!