Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 2 éve mikor csináltattam a...

2 éve mikor csináltattam a szélyi igazolványt, kaptamegy borítékot, most jutott eszembe, de már nemtom holvan, mi lehetett abban?

Figyelt kérdés
Pár éve csináltattatok ti?, kaptatok boritékot, mivolt benne?
2022. júl. 4. 05:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy kódkártya, ami igen fontos
2022. júl. 4. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Mire jó az elektronikus aláírási funkcióhoz tartozó aktiváló PIN-kód?

Az eAláírás szolgáltatás igénylésekor egy külön borítékban kapja meg az eSzemélyi eAláírás funkciójához tartozó aktiváló PIN kódot, a visszavonási jelszóval együtt. Az aktiváló PIN kód teszi lehetővé az eAláíráshoz tartozó PIN kód beállítását. Mindezt az eAláírás legelső használata előtt kell megtenni: először meg kell adni az aktiváló PIN kódot, majd kétszer az Ön által választott PIN kódot. Az aktiváló PIN kód ötjegyű szám, míg az elektronikus aláíráshoz tartozó PIN kód hétjegyű szám. Az aktiváló PIN egyszer használható. Ezáltal Ön meggyőződhet arról, hogy Ön előtt senki nem használta az okmány eAláírás funkcióját. Biztosítja azt is, hogy az Ön elektronikus aláírásához tartozó PIN kódot csak Ön ismerje."

2022. júl. 4. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem, kösziszépen!
2022. júl. 4. 06:21
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kaptam én is azzal majd kell egyszer, de szerintem már rég ki is lett dobva.
2022. júl. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na pont úgy jártam énis, pedig sokáig a szekrényemen volt,hogy majd, ha nemlesz akkora korona vész, elintéztem, de elkallódott mar a boríték!🙃
2022. júl. 4. 08:07
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem gond.

Csináltatsz újat.

2022. júl. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is kaptam, kiderült, hogy szart se ért, újat kellett kérjen az ügyintéző


Más kérdés, hogy pont arra nem jó a felhasználási feltételek szerint az elektronikus aláírás, amire kellett volna és amiről 3 ügyintéző állította, hogy jó…. Meg kellene kártyaolvasó is, amire szintén rákérdeztem és azt mondták nem kell

2022. júl. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!