Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hány évre ítélnétek azt aki...

Hány évre ítélnétek azt aki köztéren rongál és az internetes zaklatokat?

Figyelt kérdés

2022. júl. 12. 22:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A köztéri rongálót nem bezárnám, hanem közmunkára küldeném. Először azt hozza rendbe, amit tönkretett, aztán utána még dolgozzon pár hónapot az utcán. Az internetes zaklatónak pedig akkora pénzbírságot szabnék ki, hogy utána az elemes zsebrádiót is spórolt pénzből venné.
2022. júl. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Az internetes zaklatást én komolyan venném. Őrület, mennyire el tudnak szabadulni az emberek annak tudatában, hogy nem lesz hátulütője a dolognak.


Mondjuk igazából néha elég lenne 1-1 nyilvános megalázás is, Pistike arccal együtt kikerülne, mellette az általa mondottak, és onnantól a természetes szelekció intézkedne.

2022. júl. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
Életfogytiglan,többszörös.De ha lenne nálunk halálbüntetés,akkor arra.De sajnos nincsen.De talán majd egyszer lesz,remélem.De szép is lenne. :)
2022. júl. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
93%
Az internetes zaklatókat úgy 10-15 évre. biztos el gondolkodnának azalatt a 15 év alatt hogy többet sem zaklatnak másokat nem fenyegetőznek és hasonlók...szerintem akik ezzel "foglalkoznak" lehet őket is zaklatták vagy olyan el cseszett életük van hogy ebbe találnak örömöt hogy másokat meg félemlítenek és társai.. A rongálóknak pedig azt a munkát adnám hogy ha meg rongálta akkor csinálja is meg
2022. júl. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Hát rongalasert kozmunkara itelni, kb felevig.

Internetes zaklato 2-3 ev borton

2022. júl. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gyerekek sosem lesz igazsagszolgaltatas sajnos
2022. júl. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%

#6:

Hagyd el az országot, külföldön van.

2022. júl. 13. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
93%

Én sem börtönre ítélném a rongálót, mert abból tanulna igazán, ha ő maga tenne rendet maga után, közmunka címszó alatt. Ha első kézből látná, tapasztalná, valószínűleg legközelebb minimum 2x végiggondolná, hogy hol randalírozik.


Az internetes zaklatás büntetését pedig komolyabban venném, erre akár még pár évet is adnék. És támogatnám azt is, amit előttem írtak, hogy kikerülne névvel és arccal, amit az elkövető mondott.

2022. júl. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk ez a zaklatás és gyűlöletkeltés téma érdekes.


Egyszer kifejtettem a véleményem bizonyos emberekről (nem rasszizmus hanem közlekedési morál) Facebook kommentben. Erre majdnem bannolt a Facebook.


Miközben az alapvetően kulturált, tök normális kommentek alá simán jönnek gyűlöletkeltő, mások halálát kívánó, becsmérlő válaszok, amiket ha jelentesz, akkor küldik az értesítőt, hogy nincs ebben semmi szabályellenes... hát érdekes.

2022. júl. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!