Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Bűncselekménynek számit ha...

Bűncselekménynek számit ha lefekszem (27 L vagyok) egy 16 éves szűz fiúval?

Figyelt kérdés

Eddig csak orál szex volt köztünk és eddig semmit sem erőltettem rá, mindig előrébb akarna lépni, egyre többet szeretne.

Persze én benne vagyok mindenben, mert nagyon vonzó számomra ez a kapcsolat, csak még nem 18 éves...

A kapcsolatunk titkos, nem tud rólunk senki a környezetünkben.

Egyébként sokkal érettebb a fiú a korához képest és 25-nek néz ki. :)


2022. aug. 16. 17:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:
0%
ez a nő beteg! 27 évesen szoktak a lányok idős gazdag pasit keresni, ez a hülye keres egyet aki még a gimit is csak 1 éve kezdte el!! Logikus, a selejt maradt itthon az értelem meg Londonban vagy New Yorkban egy irodában ül. EZ A MAGYAR VALÓSÁG!
2022. aug. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 anonim ***** válasza:
0%
egy 27 éves nőnek udvarolni nem könnyU, hiszen már nagyon tapasztaltak a jobbik része, a rosszabbik ( ahogy a mellékelt ábra mutatja) egy szép a hajad, szép a cicid vagy édes vagy mondat után a lábát is szétteszi!
2022. aug. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 anonim ***** válasza:
0%

ne csesztessétek már szerencsétlent, lehet hogy a csaj szépen fogalmazva rosszlány és nem tudott kitől tanácsot kérni, ezért tette fel a kérdését!!!!???!!


jóéjszakát kívánoK!

2022. aug. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 anonim ***** válasza:
0%
elbírt a fiú?? ilyen ido2 korban a fiúk 50 kg kb, te meg vagy 80kg tyhhuuuuuuu
2022. aug. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 A kérdező kommentje:

Tudom a nagy korkülönbség zavart bonyodalmat az álszent apáca fejetekben és hiába irogattok perverz üziket, akkor sem húztok fel vele és nem reagálok egyikre sem!

Továbbra is tartom a szexuális kapcsolatot a fiúval, nem úgy mint ti egy katéteres papával!

2022. aug. 18. 02:18
 36/71 anonim ***** válasza:
63%
azért tartod vele a kapcsolatot, mert a saját korosztályodnak nem kellesz. Így tudod a kis lelkedet megnyugtatni, hogy azért még kellesz valakink, jó még valakinek ez a test. Csak sajnos 4-5 év és már nem lesz annyira formás a fenék, a fiúnak meg már kínos lesz a "fiatal anyával" a szex.
2022. aug. 18. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 anonim ***** válasza:
16%

nekem a pár 36 éves, izmos,. 185 cm magas, vezető beosztású. Annyira jó vele a szex.......

Neked meg ott a pici fiú... Na de meddig?????!!!???


28 N

2022. aug. 18. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 anonim ***** válasza:
19%

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..


itt egy 14 éves srác, szerintem írj neki privit, ha megunod a kortársát!

2022. aug. 18. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 anonim ***** válasza:
60%

nem bántásból: nekem fordítva volt, 26 voltam a lány 16. Jó kis kalandjaink voltak, szép emlékek, csak az elválás.....


Vigyázz, mert beléd szeret is utána nagyon nehéz vele szakítani, akár a szexkapcsolatot is. Tapasztalat.


Jó egészséget, és minden jót nektek!


33F

2022. aug. 18. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 anonim ***** válasza:
0%

ez olyan, mint amikor tegnap 65 éves palival akarta 22 évesen elveszíteni lányként a szüzességét.


lehet te vagy az, csak unatkozol... Bár itt amennyi hülye van, és amilyen a szint, amire a neked válaszolók stílusából következtetek, nagyon jól teszed.

2022. aug. 18. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!