Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Bűncselekménynek számit ha...

Bűncselekménynek számit ha lefekszem (27 L vagyok) egy 16 éves szűz fiúval?

Figyelt kérdés

Eddig csak orál szex volt köztünk és eddig semmit sem erőltettem rá, mindig előrébb akarna lépni, egyre többet szeretne.

Persze én benne vagyok mindenben, mert nagyon vonzó számomra ez a kapcsolat, csak még nem 18 éves...

A kapcsolatunk titkos, nem tud rólunk senki a környezetünkben.

Egyébként sokkal érettebb a fiú a korához képest és 25-nek néz ki. :)


2022. aug. 16. 17:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
37%
Attól függetlenül, hogy a kérdés és a kérdező személye valós-e, én nem látok ebben semmi elítélendőt. Ismertem egy nagyon csinos nőt, 30 éves volt, kicsit próbálkoztunk egymással, de ő egy 16 éves tanítványába volt szerelmes (kölcsönösen). A fiú nagyon férfisasan nézett kis és viselkedett, a nő meg sokkal kislányosabb volt a koránál. Mutatott képet a fiúról, és úgy éreztem, ők jobban passzolnak egymáshoz, mint ahogy én passzolnék hozzá, pedig én is sokkal fiatalabbnak nézek ki a koromnál. 16 évesen sok fiú már nem kisgyerek. Ahogy sok 16 éves lány is már teljesen nőszerű. (Az más kérdés, hogy engem nem vonzanak a nálam sokkal fiatalabb nők.)
2022. aug. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 anonim ***** válasza:
19%
16 évesen én csak vékony nádszálgyerekeket láttam mindehol, kapásból baromság amit írtál. Másrészről én a MAGYAR 16 évesekről beszéltem.
2022. aug. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 anonim ***** válasza:
12%
A Btk. nem értelmezi, de erkölcsileg veszélyes terület. Olvasd el az itteni jogban járatlan hülyék véleménye helyett a Beleegyezési korhatár huwiki címszót. Nekik semmibe nem kerül az okoskodás, de az életed tönkremehet, ha olyan a helyzet, hogy kiderül. Egyszerűbb a Wikis címszó, mintha BH-t mondanék.
2022. aug. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:
73%
Nem. De a válaszaid stílusa és a nagyképűséged, na az bűn.
2022. aug. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:
11%
Kérdező, új vagyok a kérdésnél, mekkora a szerszáma?
2022. aug. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 anonim ***** válasza:
19%
na mi van, már nem csak a buta kamasz kiscsajokat hülyítik az érettebb a koránál dumával, hanem a kisfiúkat is?
2022. szept. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim ***** válasza:
33%
Amúgy te harminc felé lánynak tartod magad kérdező, nem nőnek, , azért mászol rá gyerekre?
2022. szept. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim válasza:
26%
Csak poénból írta...
2022. szept. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim ***** válasza:
0%
Vagy sem. Ahogy vannak korcs hapsik, akik az általános iskolában vadásznak "barátnőre " negyven pluszosan is, degenerált nők is vannak akik kisfiúkra hajtanak.
2022. szept. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 anonim ***** válasza:
41%

A Felolvasó az egyik kedvenc könyvem. Olvastam 30 évesen évekkel ezelőtt és bár a vége szomorú és lehet nem éri meg, mégis irigyeltem azt a fiút, amit egy érett nő adhat.

Igaz történet, gyönyörűen megírt próza.

2022. szept. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!