Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tegyek ,ha fenyegetnek...

Mit tegyek ,ha fenyegetnek állandóan?

Figyelt kérdés

Van egy illető,aki mások becsapásából ill. mindenféle törvényellenes dologból él.( Kábítószer, kurvák, fenyegetés stb)

Van pár roma ismerőse,akik szinte bármit megtesznek neki egy üveg borert kb .) Most azt mondta nekem,hogy engem fel akar adni a rendőrségen egy *cigánylány*, De ha adok neki 100 ezer forintot,akkor elintézi a lányt és nem fog engem feladni. Ez az illető tudja,hogy nekem feltételes börtönbüntetésem van és ő ezt ki szeretné használni és ilyen módon akar pénzt kihúzni tőlem,hogy felhasználna egy cigánylányt,akinek azt kéne mondania a rendőrségen,hogy megerőszakoltam őt. Tudja, hogy jól állok anyagilag és éppen ezért pénzt akar tőlem a semmiért. Mivan ha tényleg fel ad engem valami nő,hogy megerőszakoltam őt? Persze ez csak egy kitaláció ellenem. Ez egy hamis vád lenne. Mit tegyek ?


2022. aug. 20. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lesz egy hamis vádja.
2022. aug. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom,hogy foglalkozzak e ezzel ,forduljak e rendőrség után vagy ,hagyjam az egészet ?
2022. aug. 20. 17:00
 3/4 Fsms ***** válasza:
100%
Vedd fel telefonra a fenyegetést és irány a rendőrség. Ez Btk szempontjából zsarolás. Nem fizess mert akkor nagyon hátrányos helyzetbe kerülsz.
2022. aug. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Levike, nincs neked semmi pénzed.

Vedd már be a pirulákat.

2022. aug. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!