Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Feljelenthetem?

Feljelenthetem?

Figyelt kérdés
Van egy nő, aki kamu Facebook profiloKAT csinál a saját nevemet és profilképemet felhasználva, ezen felül a nevemben ír ezekről a profilokrol ismerőseimnek és posztol családi fényképeket rólam a facebokkon. Tudom, hogy ki ez a nő és képernyő fotoim is vannak a más emberekkel történő csevwgeseirol és kamu profilokrol. Feljelenthetem? Meglesz az eredménye?

2022. aug. 26. 22:50
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Jó,hogy nekem fontosabb a pénzed,mint neked!


Aludj csak!

2022. aug. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Feltételezem csak, nyaralt csekkek, kaja ilyenekre, de még mindig nemtudom ez miért fontos. (persze ferre értés ne essék örülök a segítségnek)
2022. aug. 27. 00:19
 23/28 A kérdező kommentje:
Hangfelvételt készíthetek, ha leülok vele beszélgetni erről?
2022. aug. 27. 00:20
 24/28 A kérdező kommentje:
Mert egyébként ő megtette az összes telefon hivasomnál
2022. aug. 27. 00:21
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Hangfelvételeket készíteni a másik fél beleegyezése nélkül tilos, kivéve ha bűncselekmény lebuktatásához használod,de ezt bizonyitanod kell.


Egyáltalán miből gondolod,hogy ő lopta el?

2022. aug. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
A 24-t hogy tudod bizonyitani?
2022. aug. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Volt egy ötletem , hogy talán hogyan szerezhetted volna vissza a pénzedet,de ismét azt látom neked ez nem fontos annyira.


Amúgy gyanús,hogy lepontozol,annak ellenére, hogy csak Én próbáltam segíteni!


Azon kívül nem vagyok biztos abban, hogy igaz a sztorid.


Úgyhogy további jó szórakozást!


Jó éjt!

2022. aug. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Felpontoztam mindenkit, téged is. Ezen felül örülök, hogy éjfélig fenn bírtam lenni. Nálam általában 10 kor már kidőlés van...
2022. aug. 27. 08:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!