Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valakinek ilyet mondok...

Ha valakinek ilyet mondok azért feljelenthet?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen van egy "emberke", aki valamiért nagyon sokat képzel magáról. Nem kollégám, meg semmi, csak az udvaron szoktam vele néha összefutni. Két hete történt az, hogy én mentem be a bejárati ajtón, ő meg jött szemből és hát nyilván egy ilyen pondrónak nem fogok kitérni. Levállaltuk egymást, amitől ő kicsit nekiesett az ajtókeretnek. Utána szóltam, hogy mivan öcsém, nem férsz el? De nem reagált rá, ment tovább.


És akkor a lényeg: ha a legközelebbi ilyennél pl. olyat mondok neki, hogy ha még egyszer nekem jössz kiírtom a családodat, akkor ezért engem feljelenthet? Vagy lehet ebből bármilyen jogi következmény?



2022. jún. 24. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Igen, lehet. Amúgy egy jó nagy bunkó vagy.
2022. jún. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Igen, mert őt és a családját is fenyegeted, nem célszerű ilyet mondani egyébként sem.
2022. jún. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
13%

Mond inkább azt neki hogy "CSAK A FIDESZ„


Ezek után vagy elmenekül mert tudja,a fidesz mindíg győz,vagy belátja hogy felsőbbrendű lény vagy és ezért behódol neked.

2022. jún. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

"valamiért nagyon sokat képzel magáról"

Ez hogy derül ki abból, hogy néha szembejön az udvaron?

"hát nyilván egy ilyen pondrónak nem fogok kitérni"

Ebben a történetben egy pondrót látok csak, és az nem ő.

Ritka egy tenyérbemászó féreg vagy te kérdező, az ilyet börtönben kéne tartani, mert veszélyes vagy a normális emberekre nézve. Remélem, valaki ott a környezetedben elkap és kiveri az összes fogadat.

2022. jún. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kovpet ***** válasza:
58%

"én mentem be a bejárati ajtón, ő meg jött szemből"


Aki kifele jön, mindig annak van "elsőbbsége". Te voltál a hunyó itt.

...ha nem lenne kamu.

2022. jún. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%
Valószínű sokat képzel magáról, ha csak az udvaron össze futtok néha xD Elmondom mi van, neked hiányzik a konfliktus mert otthon az asszonynak nem tudod berakni. Ennyi vagy.
2022. jún. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!