Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mikor tudom meg, hogy feljelen...

Mikor tudom meg, hogy feljelentettek-e?

Figyelt kérdés
3 hónappal ezelőtt válaszoltam itt pár kérdésre egy volt munkahelyemről. Kb. 3 hete jött egy levél, hogy az ottani tulajok látták és ezzel megszegtem a titoktartási szerződést (ami igaz) és gratulál, ennek jogi következménye lesz. Írtam a moderátoroknak, akik letörölték a válaszokat másnapra, de gondolom már mindegy volt addigra...

2022. aug. 27. 11:58
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy a kérdések közül volt amit ők maguk írtak ki provokációnak.
2022. aug. 27. 11:59
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha jön az idézés, addig nem fogod megtudni.
2022. aug. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%

Ha nem rúgtak ki sanszos, hogy feljelenteni sem fognak.


Kb. fél év


ha addig nem jön semmi akkor már nagy valószínűséggel nem lesz

2022. aug. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Már mikor a kérdésekre válaszoltam akkor sem ott dolgoztam. Köszönöm
2022. aug. 27. 12:12
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A névtelen válaszokból úgy mégis honnan tudták, hogy te vagy az? És a titoktartás örök életre szól? És mért akartak volna téged provokálni?
2022. aug. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

5, ha irnak a moderatoroknak, hogy buncselekmeny, akkor elvileg lehet kiadjak nekik

orol eletre szol

nem csak engem, hanem mindenkit aki valaha ott dolgozott, 5 eve titoktartas van

2022. aug. 27. 13:09
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit adnak ki nekik? Az eldobható e-mailcímedet?
2022. aug. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
amennyire en tisztaban vagyok a dolgokkal, az e-mailrol is ki lehet nyomozni kie ha buncselekmenyt kovet el, nem?pl. a multkori plazas bombariados embereket is eldobhato e-mail alapjan talaltak meg.
2022. aug. 27. 13:21
 9/12 Fsms ***** válasza:
100%
Feljelenteni nem tudnak csak kereset levelet beadni a törvényszékre mivel ptk-s ügy. Annak a bizonyítása, hogy ez nekik kárt okozott, illetve a személyiség jogait sértette az esetek többségében nem könnyű.
2022. aug. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Túltolod! Egy cég magánjogi panaszára nem fognak megszüntetett e-mailcímeket nyomozgatni masszív rendőri erőkkel.
2022. aug. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!