Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Alkoholista életmód nem...

Alkoholista életmód nem kizáró ok fegyveres biztonsági szolgálatnál?

Figyelt kérdés

Van egy csávó felénk, sokszor hazamenni is alig tud a kocsmából annyira részeg, az arca is tiszta vörös mint az alkoholistáknak. És ez hetente többször is előfordul. És egy állami létesítményben dolgozik mint fegyveres biztonsági őr.

Ezek szerint az alkoholista életmód nem kizáró ok?



2022. szept. 4. 11:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Látod, hogy nem. Nyilván ittasan nem léphet szolgálatba és nem is ihat alatta, hogy szabadidejében mit csinál az ő dolga.
2022. szept. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez így igaz. Szolgálatba józanul, kipihenten, ápoltan kell megjelenni. Hogy munka után leissza magát a sárga földig, az már más, azt csinál meló után amit akar.
2022. szept. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Csak hogy aki alkoholista az könnyen hajolhat arra hogy munkában iszik, ami fegyver mellett nem jó.
2022. szept. 4. 12:02
 4/14 anonim ***** válasza:
39%
Vagy vkinek a vkije, vagy munkaerő hiány van, esetleg nem túl felelős beosztás és nincs kedvük új embert keresni. Én bárkiről megmondom, ha piás, akkor is ha akkor épp józan. Magára vmit adó munkahely nem alkalmaz ilyen figurákat.
2022. szept. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

Aki meg szakács, annak a kezében kés van és bármikor elvághatja vele a pincér torkát.


Azért nem lehet kirúgni, mert "mi van ha később munkában is inni fog?". Ez nem így működik.

Majd ha kiderül hogy valóban ittasan dolgozik, na akkor már el lehet bocsájtani. Előbb nem.

2022. szept. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
E nem olyan könnyü,és mivel én nem tudom kiről van szó,csak annyit tudok hogy ilyen fegyveres-erőknél épp idegállapotbanmeg éppen kell megjeleni,vagy ha be van rúgva mint a jó élet akkor astala vista!
2022. szept. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mért lenne kizáró?
2022. szept. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Csak hogy aki alkoholista az könnyen hajolhat arra hogy munkában iszik, ami fegyver mellett nem jó."


Nézd haver! Így az írásod látván szinte biztos vagyok benne, hogy erős hajlam van benned a heroinfogyasztásra. Szerintem téged le kéne csukni kábítószer birtoklásért.

2022. szept. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
44%

5

Vagy jutt eszemben eről:

Valaki orvos,ennyi erővel mégse mérgezheti meg a betegeit!

Elvégre orvos simán megtehetné hogy tol be egy t fajtájú injeciót (ugyebár így nevezzik a eutánizai tűt),és a beteg meghalt..

2022. szept. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben kizáró ok lenne alig maradna biztonsági őr.
2022. szept. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!