Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mióta lett (pontosan) illegáll...

Mióta lett (pontosan) illegállis az Elfbar?

Figyelt kérdés
Én sosem akkartam (és nem is fogom) kipróbálni de régebben (kb. tavaly) rengeteg ember szívta sőt árúsítoták is. Ha jól tudom volt egy erre szakosodott szervíz is de ebben nem vagyok biztos... De ezek így "Hirtelen" eltüntek (nagyából) és hallotam hogy ez illegális meg ilyenek...

#illegális #Elf Bar #Manorudi #de miota?
2022. szept. 10. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Mindig az volt
2022. szept. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
13%
Az elektromos cigaretta jelenleg Magyarországon nem illegális. Az elfbar is egyfajta elektromos cigaretta, de az az egy fajta illegális. Ez a fajta mindig is az volt Magyarországon. Az elfbart és a podokat ne keverjük össze! Nagyon hasonlók, de nem azonosak! De megsúgok valamit: A rendőr sem fogja tudni, hogy az pod, vagy elfbar, ha elkapnak vele, hogy azt szívod.
2022. szept. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
95%
Eleve sosem volt legális.
2022. szept. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!