Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Jópár sms-t kaptam már egy...

Jópár sms-t kaptam már egy számomra ismeretlen számról, nem mondhatnám őket barátságosnak, sőt! Próbáltam hívni de mindig ki van kapcsolva. Tudok tenni valamit hogy ne zaklasson többet? Érdemes feljelentenem?

Figyelt kérdés
2010. szept. 25. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem kimeriti a zaklatas es fenyegetes fogalmat, szoval jelentsd fel. A szolgaltatodnal is letiltathatod - elvileg - ezt a szamot, bar ez nem megoldas, ha az illeto egy masik szamrol fog probalkozni. Kerhetsz magadnak egy masik telefonszamot a zaklatas miatt, de megintcsak nem megoldas, mert egy ido utan kideriti az uj szamodat es folytatni fogja.

En feljelentenem.

2010. szept. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, feljelentheted, de egy számcsere is megoldaná. Ilyet az olyan emberek tesznek akik az életben eléd állni nem mernek, tehát komolyabb problémától nem kell tartanod.
2010. szept. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!