Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha Ukrajna nyeri a háborút....

Ha Ukrajna nyeri a háborút. Ez alatt azt értem,hogy sikeresen védekezik és az oroszok kivonulnak akkor várható ukrán elentámadás Oroszországra?

Figyelt kérdés

2022. szept. 29. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolod a nyugat ezt támogatná? Mert más egy megtámadott országot segíteni az agresszorral szemben, meg megint más a támadó fél mellé állni.
2022. szept. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13%
Felesleges irreális dolgokkal foglalkozni, Putyin annyi millió embert soroz be, amennyit kell, hogy semmiképp ne adja fel a már Oroszországhoz tartozó részeket (Krím, Donbasz)
2022. szept. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Épp most veszik magukhoz az oroszok fél fukrajnát,nem tudom hol látsz te hohol győzelmet.
2022. szept. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3 Nem a felét foglalja el bár ki tudja ki mond igazat. 2 megyét csatolták vissza.
2022. szept. 29. 15:24
 5/8 anonim ***** válasza:
4 megyét
2022. szept. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja bocs. Hát nagy meg Ukrajna:)
2022. szept. 29. 16:05
 7/8 anonim ***** válasza:

Tegyek fel hogy Ukrajna nyerni a háborút.


1. Ukrajna gazdasága romokban, újra kellene építeni az egész országot, szinte teljesen az alapoktól.

2. Ukrajna politikai rendszere, mindig is a korrupcióra épült, demokrácia soha nem volt az országban.

3. Nincsen rá semmilyen garancia, hogy Oroszország nem fogja-e újra megpróbálni.

4. Ukrajnának ha van egy kis esze, akkor soha nem foglya megtámadni Oroszországot.

5. Hosszan lehetne ezt még írni.


Az én véleményem, hogy a háború még hosszú évekig elfog húzódni, és a jelenlegi helyzetben nem látok rá semmi esélyt hogy Ukrajna megfoglya nyerni. Senki nem akar 3. világháborút, még az USA sem, hiába támogatja annyira Ukrajnát. Nem fog atombombát bevetni, egyik ország se, mert utána vége lenne a bolygónak. Ezzel minden vezető tisztában van, legyen bármekkora marha is az illető.

Ha Ukrajna meg is marad, akkor is csak az ország fele maximum.

Nem szeretnék senkit meg sérteni a mostani írásommal, de soha nem tekintettem Ukrajnát igazi országnak. ( erről meg van a véleményem, amit inkább nem fejtenék ki bővebben) Ettől eltekintve sajnálom a lakosságot.

2022. szept. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7


2. Oroszország nem korrupt?


Szerintem még Oroszország nem legitim jelenség

2022. szept. 30. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!