Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Társasházi közös képviselőnek...

Társasházi közös képviselőnek van-e joga a népszámlálással kapcsolatos kérdésekre adott válaszok befolyásolásában?

Figyelt kérdés
A ház, ahol lakom, a közös képviselő minden lakó részére küldött "eligazító" értesítést, hogy minden lakó az általa adott paraméterek szerint válaszoljon. A paraméterek alatt a lakások méretére, a ház fizikális adataira vonatkozó információkra gondolok.

2022. szept. 29. 21:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem beleszól, hanem segít.

Mivel te laksz ott, neked kitelességed kitölteni a lakásra vonatkozó kérdőívet és a rád vonatkozót. Ő segítséget küld hogy mik a paraméterek. Én pl nem tudtam a ház falazatát és megkérdeztem a bérbeadómtól. Nyilván a kozos kepviselo igazat ír és segít.

A kerdesek meg nyilvanosak

2022. okt. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg egyre több az elmeroggyant ebben az országban, ezek a kérdések is bizonyítják.
2022. okt. 1. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 hosszúhajú ***** válasza:
100%
ez nagyon kedves tőle, mert könnyíti a válaszadást. jó lenne ha valaki nekem is felírná, mert fogalmam sincs mikor épült az épület. egyszerűen nem értem a kérdést. mi ebbe a befolyásolás?? segít kitölteni. az miért befolyásolás hogy valakinek fogalma sincs mikor épült a ház, de a közös képviselő megkönnyíti a dolgát és leírja. ha valaki megcsinálja a matekdolgozatodat az is befolyásolás???
2022. okt. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 hosszúhajú ***** válasza:
83%
mellékeltél egy irományt. de hol vanna benne a befolyásolás? ha egyszerv 58 négyzetméter a lakás, akkor ezt mennyiben befolyásolja a mellékelt iromány? szerintem marha rosszul tetted fel a kérdést. a bolond képviselő ez esetben nem segített semmit, csak mindenáron közzé akarja tenni a véleményét, és nem talál más megoldást. ettől a lakásban található szobák száma nem változik, csak az derül ki hogy a képviselő nem 100-as.
2022. okt. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!