Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi tortenik az olyan oreg...

Mi tortenik az olyan oreg neni szomszeddal,aki kisse hulye es nemtolti ki a nepszamlalast es a kerdezobiztosnak se nyit ajtot?

Figyelt kérdés

Nekunk se meg a kozkepviselonek se nyitja ki.


A valosagot is elferdulten erzekeli. Pl a falon folyo legkondivizre azt allitja,h nem aztatja le az alatta levot..


Sok ilyen van.



#feledékenység #Nem erti az osszefuggeseket #A valosagot nem ugy erzekeli #Enyhen hulye
2022. okt. 6. 06:14
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Senki nem foglalkozik vele.
2022. okt. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Majd kapja a bírságot. Miért nincs gondnokság alatt?
2022. okt. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

Érdekes kérdés, nem tudom.

Ideális esetben feltűnik valakinek, hogy bizony-bizony gondnokság alatt kellene lennie.

A lelkiismeretesebb háziorvosok felkeresik azokat az idős betegeket, akik hozzá tartoznak, és sokáig nem jelentkeznek.

2022. okt. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha különös tévképzetei vannak akkor lehet,hogy rászorulna valami kezelésre. Mondjuk a népszámlálást én sem töltöm ki,ennyi,tudom kapom a "bírságot" :D .
2022. okt. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Bejegyzik hogy ellenállt a kitoltesnek
2022. okt. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!