Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Fizetős magánorvos negatív,...

Fizetős magánorvos negatív, nevetgélő megjegyzéseket tett a külsőmre, a hibáimra. Lehet tenni ezzel valamit?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok, férfi orvoshoz mentem. Elvileg az egyik legjobb szaktekintély, meg is kéri az árát, a vizsgálatért hagytam ott majd 60 ezer forintot. Fizikai sérüléssel mentem hozzá, de a múltban volt teljesen más problémám ami miatt úgymond amorf a testem. A lábaim sajnos olyan vékonyak mint egy fiatal nőnek, a testem többi része meg mint egy normális felnőtt férfinak. Nem tudok mit tenni vele. Az orvos nevetgélve megjegyzéseket tett, hogy sportolni kéne egy kicsit lábra. Nevetgélt, szinte csúfolódott. Persze

kontrollra már vissza se mentem oda emiatt. Tanúm nincs, bizonyítékom se. Lehet ezt valahol jelenteni, jelezni? Van esély szankcióra vele szemben?


2022. okt. 9. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Az orvosok között sajnos nem ritka az alacsony EQ.

De, sok embernél az IQ-EQ fordítottan arányos.


Én azt javaslom, keress másik orvost.

2022. okt. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudod bizonyítani. Annyit tehetsz, hogy az értékelő oldalakon, pl. foglaljorvost, stb. negatív értékelést hagysz, leírva a sztoridat, hogy mások ne essenek ebbe bele.
2022. okt. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Max. egy 1-es értékelést tudsz neki adni a Google-n.
2022. okt. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem betegjogi képviselőnél kell ezt jelezni, de semmi foganatja nem lesz. Ha nincs tanú, akkor esélytelen. A seghfej nem fog saját maga ellen vallani. Több hasonlóban is volt részem betegként. Bántja az embert, szarul esik, de azon kívül, hogy nem megy oda vissza többet, mást nemigen lehet tenni.
2022. okt. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Keresel másik orvost.
2022. okt. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Sajnos még elég messze vagyunk onnan, hogy ezzel érdemlegesen jogi szinten lehessen csinálni valamit szerintem. De mindenképp legalább hagyj egy google értékelést, az emberek olvassák! Az orvos nevével együtt.
2022. okt. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
15%

Valószínűleg egyáltalán nem volt csúfolódó, csak ugrasz mindenre. Nem lenne baj, ha párszor beszélnél egy pszichológussal, vagy legalább higgadtan, tiszta fejjel átgondolnád pontosan mi is történt vagy mi hangzott el és milyen szövegkörnyezetben!


Én az ellenkező oldalon vagyok hasonló szituációban az új munkahelyen, olyan a vállalati kultúra, hogy ha mosolygok, akkor is betámadnak, hogy miért “kaján vigyorral” élcelődöm.

Egyszerűen a vezetők/műszaki személyzet jó része nem képes ember módjára kezelni a másikat és ezért mindent támadásnak vesznek, szó szerint azt is, hogy “jó reggelt”.

2022. okt. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!