Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit lehet tenni ha bekövetkezi...

Mit lehet tenni ha bekövetkezik a legrosszabb?

Figyelt kérdés
Pszichiátriai beteg vagyok. A jelenlegi gyógyszereimmel képes vagyok normálisan élni. De mi van ha legközelebb megyek a dokihoz, és csak úgy gondol egyet és elveszi a gyógyszereimet, mi lesz velem akkor, rosszul leszek, ki sem merek menni majd a lakásból. Dolgozni sem. Akkor mi lesz majd a teendő?
2022. okt. 11. 16:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elmész a rendőrségre,elmondod hogy jártál és majd segítenek.
2022. okt. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem veheti el csak úgy a gyógyszert. Még ha úgy gondolja, hogy nincs is rá szükséged, akkor is az adagokat fokozatosan csökkentve szüntetheti csak meg a kezelést. Emiatt ne aggódj, mert ha azt csinálná, amit mondasz, akkor bíróság elé kerülhetne az orvosod.
2022. okt. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Miért venné el? Rosszakaród? Vagy gyógyultnak gondol?
2022. okt. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ez az én félelmem valószínű. Gyógyulás nincs csak szinten lehet tartani.
2022. okt. 11. 17:06
 5/12 anonim ***** válasza:
Teljesen alaptalan a félelmed, emiatt ne izgulj. Amúgy is törvénytelen lenne, ha ezt csinálná. De ha nem bízol az orvosodban, akkor nyugodtan válthatsz másik orvosra.
2022. okt. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Középiskolások között kell körbekérdezni, akiket én ismerek, ott úgy adják veszik a Rivotrilt, Xanaxot, Frontint mint a cukrot. Gondolom akkor más is akad. Őszintén szólva én ebbe nem folytam bele és nem is szeretnék soha, csak mondom, hogy van ilyen opció is. És rengetegen élnek vele
2022. okt. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6: hogy tudják adni-venni, ha receptre kell? Korrupt orvosok?
2022. okt. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Meg azért is ijedtem meg mert az orvosom javasolta a CBD olajat ami anyagilag nem fér bele jelenleg, és azt hittem bosszúból elveszi a gyógyszert
2022. okt. 11. 17:27
 9/12 anonim ***** válasza:
8: azt hiszem, logikusan beláthatod,hogy ez is a betegséged része lehet, hogy attól félsz, az orvos bosszút áll, ha nincs pénzed drága szerre
2022. okt. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Paranoid skizo vagy?
2022. okt. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!