Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A törvény csak akor bünteti a...

A törvény csak akor bünteti a verfertozest ha gyerek van belőle ? Ha csak elvezetre megy es mindenki nagykorú az magánügy szerintetek?

Figyelt kérdés

Mert ha van kettő 18 életévét betoltott személy akik szoros verrokonok tesó. apa lánya vagy anya fia és védekezve közösülnek

Az miért súlyos bűn?

Hissz ha védekeznek nincs belőle következmény.akor miért bűn?



#vérfertőzés #Családi szexualitas
2022. okt. 14. 08:35
1 2 3 4 5 6
 21/52 A kérdező kommentje:
Csak ha akarna amúgy most csak fantazialok róla.
2022. okt. 14. 14:32
 22/52 anonim ***** válasza:
100%
Remélem kiskorában nem bántalmaztad….
2022. okt. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 A kérdező kommentje:

Csinált fura dolgokat.de azt ő csinálta én meg rahagytam.

Nemtudom normális e mikor 3 4 éves a gyerek hogy játékból ramaszik ember fejére és odanyomja a micsodajat az orromra és ilyen fura mozgásokat csinált.


Mint a kan kutyak mikor csináljak az ember bokáját. Ez is ilyesmi lehetett gondolom jó érzés volt neki .

Pár évig hagytam hagy csináljaha neki jó érzés. de aztán nagyobb lett már nem csinálta.

Utána úgy semmi nemvolt mert pedofil nem vagyok .

2022. okt. 14. 15:02
 24/52 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg beteg vagy.
2022. okt. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
86%

Reménykedek, hogy csak egy troll vagy.


Valaki mondja már nekem meg könyörgöm, hogy ezt az aberrált kérdést vagy a beteg kommentjeit miért nem törlik?

2022. okt. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
100%
Remelem a tek felfigyelt a kulcsszavakra es megfigyelnek innentol te elmehaborodott szrhazi. Csak bukjal le, a bortonben kicsinalnak ezert te elmebeteg.
2022. okt. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 A kérdező kommentje:

Persze a terror elhárítás jön majd rám 😀😀😀


Csak annyira egy hü.ye konzervatív felfogásotok van .miért nem lehetne azzal szexelni akivel akarunk ha ő is akarna .mert benne van a bibliában?


A vallasosoknak mondom hogy az Ószövetségben több történetben is volt hogy a saját lányát illetve a testvérét tette asszonyava az ember.


A nem vallasosaknak meg gondolkodást ajánlok hogy ugyan mi baj lehetne abból ha 2 ember élvezettel szexel egymással?


Nem értem miért vannak ilyen full erkölcsi tabuink mikor ezeknek már semmi értelme.

2022. okt. 14. 19:04
 28/52 anonim ***** válasza:
96%

#27

Igazából evolúciós okai vannak.

Az emberek jelentős többsége taszítónak tartja a gondolatot, hogy családtaggal bújjon ágyba, mert az esetleg ebből fogant gyermek genetikai állománya gyengébb lesz,mutációkhoz vezet.

Ez konkrétan genetikai program.

Nem függ össze vallással.

Én speciel nem is vagyok vallásos.

2022. okt. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
75%

#23


Erről egyből a Lolita regény jutott eszembe.

Ott is a kislány kezdte végülis, nem?


Abnormális állat, te....

2022. okt. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
100%

Semmi koze a vallashoz. Ez civilizációs norma.


Fogadni mernek emelle meg pefofil is vagy, mi? Te nyomorult.

2022. okt. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!