Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A törvény csak akor bünteti a...

A törvény csak akor bünteti a verfertozest ha gyerek van belőle ? Ha csak elvezetre megy es mindenki nagykorú az magánügy szerintetek?

Figyelt kérdés

Mert ha van kettő 18 életévét betoltott személy akik szoros verrokonok tesó. apa lánya vagy anya fia és védekezve közösülnek

Az miért súlyos bűn?

Hissz ha védekeznek nincs belőle következmény.akor miért bűn?



#vérfertőzés #Családi szexualitas
2022. okt. 14. 08:35
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
86%

37#

" minden normális amitől jól érezuk magunk és nem artunk vele másnak."


Pedig ártasz vele. Fel sem tűnik? Akkor elmagyarázom:


Ha a gyerekeddel szexelsz, akkor az egészséges szellemi, erkölcsi, értékrendi és pszichés szexuális fejlődésében ártasz neki.


Ha a testvéreddel\unokatestvéreddel\

anyáddal csinálod, akkor a besikerülő gyereknek ártasz.

Ha abortusz mellett döntötök, nyilván azzal is ártasz valakinek (abortusz parti vagyok egyébként, de attól még megsemmisül a magzat, ami bőven ártás).

Ha állattal, akkor az állatkínzás.

Ha hullával, a hullagyalázás, kegyeletsértés.


Szóval tedd fel ismét a kérdést magadban: biztos nem ártasz senkinek, semminek? 🤨

2022. okt. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
100%

#39

Ugyan nem én írtam az idézett választ, de csak hogy tudd:

Ismerek olyan szülőpárt, aki ellenőrizte a gumit, aztán vettek be eseményutánit, és mégis terhes maradt a nő.

Persze lehetett volna abortusz, de végül megtartották.

Mondjuk ők nem is voltak rokonok.


És munkám révén találkoztam olyan gyerekkel is, aki szívbetegen született, mert a szülei testvérek.


Egyébként érdekes lenne, amikor a védőnő megkérdezi, hogy miért akar abortuszt, azt válaszolni, hogy: "Mert az apámtól van a gyerek, és tulajdonképpen a féltestvérem lenne, ha világra jönne."

Ja, és akkor már persze ki is derülne, hogy vérfertőzés történt.

Meglepődnél hány gyerek van állami gondozásban, aki vérfertőzésből született. A legtöbb ráadásul nem örökbefogadható, mert a szülő nem mond le a jogairól, csak kiemelik a családból.

Ha engem kérdezel, ez a legrosszabb dolog, ami egy gyermekkel történhet, mert míg az örökbefogadó szülőknek évekig kell várnia, és mindenféle kívánalomnak megfelelnie, a nevelőszülők tarsasága elég vegyes. Zsákbamacska, hogy kit fog ki.

Márpedig akiről nem mond le a vérszerinti szülő, az éveket tölt nevelőszülőknél.

2022. okt. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 A kérdező kommentje:

42# de milyen jogon viszi el valaki tulajdon gyereket az állam mikor az az eletett te teremteted.18 éves koráig a tulajdonos kéne hogy legyen


Mint az ősi római csaladrendszer szerint


Volt valami olyan történet is hogy itt nálunk volt egy oltastagado (mármint az összes oltás nemcsak covid)csoport féle .és valami tanyán akartak élni önellátó gazdaságban.

De még anyakonyveztetni se akartak a gyereket mert teljesen el akartak különíteni ettől a szerintük beteg rendszertől. De aztán idővel elvettek a szülőktől a gyereket pedig volt kajájuk és a körülmény se volt rossz.


Vegulis sajnáltam a szülőket hogy csak természetesen akartak élni de ez az erőszakos asszimilálo társadalom a 21 sz ban ezt már nem engedi .

2022. okt. 15. 17:43
 44/52 anonim ***** válasza:
73%

Semmilyen ember nem tulajdonolhat egy masik embert. Nincs rabszolgatartas. A gyereked sosem vojt a tulajdonod, nem olyan mint egy telefon. Maximum felelosseget vallalsz erte. Azzal hogy Magyarországon elsz, a magyar torvenyeket kell betartanod. A peldad szerinti csalad a magyar szuveren teruleteken semmilyen onallo teruletre nemtart igenyt, ott a magyar törvényekkel ellentetes torvenyt nem alkothat. Igy te sem dughatod meg a lanyod mert ez a torveny. Senkit nem erdekel mivel ervelsz azzal az elfajzott agyaddal.


Ideje lenne torolni a kerdest, es tiltani a feltevojet. Nem hiszem hogy bűncselekményt ilyesforman toleralni kéne az oldalon.

2022. okt. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 A kérdező kommentje:

44# akor veszek egy tanyát korbeveszem jó nagy keritessel aztán kikialtom a saját független nepkoztarsasagom.😀


Ott majd alkotók kulon törvényeket. Kifugesztem a kapura.ha bejosz be kell tartani.vagy jöhet a büntetés.

A saját torvenyeim szerint 😀


Álom világom.de vagyok ra

2022. okt. 15. 18:21
 46/52 anonim ***** válasza:
100%
Te nyomorult, ezt sem erted? Semmit nem er a kerítés es hogy te mit kialtasz ki es milyen torvenyeket hozol. Magyarország teruleten te sajat teruletet nem tudsz letrehozni, igy sajat torvenyeket se. Te tanulatlan ostoba fsz. Cigany vagy, mi?
2022. okt. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
100%

"de milyen jogon viszi el valaki tulajdon gyereket az állam mikor az az eletett te teremteted.18 éves koráig a tulajdonos kéne hogy legyen."


Aha.

Szóval te a tulajdonodnak tekinted a lányodat, és azt képzeled már le is feküdhetsz vele.


Korábban rosszul fogalmaztam.

Az állami gondozás természetesen jobb, mint némelyik vérszerinti.

A te gyermeked (gyermekeid?) például jobban jártak volna nélküled.

2022. okt. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 A kérdező kommentje:

47# miért azt hiszed jobb hazugsagban nevelni a gyerekeket .

Ez a rendszer a hazugságra és a tomegmanipulaciora epul

És nemcsak Orbán miatt hanem az egész civilizációnk egy rohado kupac


Egyszer lenne olyan hogy a hozzám hasonló emberek összegyűjtik és kapunk egy saját teruletett.meglatnatok mit érünk el.



46# nem vagyok cigány csak tudom azé a föld aki irányítja és betartattja a törvényt. Ha lenne elég fegyveresem akor mi hozznank a törvényeket így meg Orbán hozza mert neki van serege .mindig az erő a lényeg.

Így is meglehet szegni a szabályokat ha nemtudjak meg.vonatkozik ez mindenre.

2022. okt. 15. 21:21
 49/52 anonim ***** válasza:
85%

Értjük, kérdező.

A cipőtalpadon jelölt szám az IQ hányadosod értékét jelöli.

Értjük.

2022. okt. 16. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 A kérdező kommentje:
Mikor suliba jártam voltam pszihologusnal 97 százalékos volt az IQ m gondolom ez nem valtozik
2022. okt. 16. 08:34
1 2 3 4 5 6




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!