Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Népszámlálási kérdőíven ez...

Népszámlálási kérdőíven ez "nem bejelentette lakcímemnek" számít?

Figyelt kérdés

Van egy lakás (ház), ami a saját tulajdonom és benne lakunk a családommal. Ez a bejelentett lakcímem is, ez világos.

De egy másik városban is van egy kis lakásom. Korábban ott dolgoztam, ezért kellett, hetente több napot is benne aludtam, de nem jelentettem be lakóhelyemnek. Ez a munka nemrég megszűnt. A lakás viszont még megvan. A mostan infláció mellett jobbnak tartottam abban tartani a pénzt, mint bankban.

Ebben a lakásban nem lakik senki, de az én nevemen van. Ezt be kell írni a kérdőívbe? Van olyan opció, hogy "további nem bejelentett lakcím". Az ez lenne? Soha egy percre sem voltam oda bejelentkezve, még ideiglenesen sem.

A másik, hogy oda is jött levél, más belépési kóddal. Azt is ki kellene töltenem?

Köszönöm.


2022. okt. 15. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Erre a lakásra egy másik kérdőívet kell kitöltened.

És abban megjelölni, hogy nem lakik benne senki.

2022. okt. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. Akkor egy lakcímem van (amiben lakok) és azt kell megjelölnöm ha jól értem, hogy nincs másik.
2022. okt. 15. 18:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. okt. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A személyre vonatkozó kérdéssort egy "helyen" kell ki tölteni.
2022. okt. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!