Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Megbocsátható egy bűncselekmén...

Megbocsátható egy bűncselekmény a törvény előtt, ha az illető meg volt szállva?

Figyelt kérdés
Tehát ha megszállja a sátán és megöl embereket, de ő egy teljesen kiegyensúlyozott állampolgár, aki a légynek sem ártana, ilyenkor felmenthetik?

2022. okt. 24. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
43%

A kóros elmeállapot büntethetőséget kizáró ok.


Démonok pedig nem léteznek, így nem is tér ki rá a büntetőtörvény.

2022. okt. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
Mivel engedtél a gonisz erőknek így nem
2022. okt. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ja a gyilkosok 120%-ára azt mondja a családja, a haverja, hogy a légynek sem ártana :D

Ahhoz tényleg elég gyöpösnek kell lenni agyilag, hogy valakit ne büntessenek meg egy ilyen bűncselekményért. Azt, hogy milyen az elmeállapota az orvosok mondják meg és igen komoly vizsgálatokat végeznek el. Nem lehet csak úgy átverni őket, hogy jajj én hülye vagyok ám, nem azért öltem mert akartam, hanem a hangok mondták. Persze amig a vizsgálatok zajlanak addig általában letartóztatásban van az emberünk, akár hosszú évekig is.

Szóval olyan nincs, hogy puff lelősz valakit, azt mondod, hogy hát ez van hülyevagyok, és elsétálsz a naplementébe mint aki mindent jól csinált.

2022. okt. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem arra gondolok, hanem amikor bebizonyították, hogy nincs semmi elmebaja, nem állt kábítószer hatása alatt és nem hazudik.

Papok sem hajtanak végre ördögűzést, amíg meg nem állapítják az orvosok hogy nincs mentális betegsége.

2022. okt. 24. 21:36
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

"hanem amikor bebizonyították, hogy nincs semmi elmebaja, nem állt kábítószer hatása alatt és nem hazudik."


Akkor elítélik!

Látom nálad is valami megszállás van... nem tudod értelmezni amit leírtunk.

Olyan nincs, hogy valaki bemondja, hogy megszállt az ördög, a bíró felteszi a kezét, hogy jó akkor menjél haza, nem baj hogy kinírtál egy családot.

Remélem nem nyírtl ki senkit kérdező!

2022. okt. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"és nem hazudik"

ezt is oda írtam, tehát hazugságvizsgálónak vetették alá és kiderült, hogy nem hazudik

2022. okt. 24. 22:22
 7/9 anonim ***** válasza:
56%

"tehát hazugságvizsgálónak vetették alá"

Az poligráf, köznyelv szereti hazugságvizsgálónak hívni, valójában azonban csak pár testi reakciót mér, ami kijátszható; és ha hisz valaki valamiben, bármekkora hülyeség az, akkor sem mutatja ki a hazugságot. Képtelen objektíven megítélni hazudik-e valaki, max. a vizsgált személy történtekről alkotott véleménye tudható meg.


Egyébként már több ilyen ördögűzés-áldozatról kiderült, hogy valamilyen egészségügyi problémája volt. Az orvostudomány folyamatosan fejlődik, s az agykutatás mind pszichésen, mind anatómiailag eléggé gyerekcipőben jár.

2022. okt. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező... rád - vagy akárkire akiről szól a kérdés - fog rohadni a műanyag lakat! Leírtuk szépen, többször is, hogy csak úgy bemondásra a bíró nem fog felmenteni egyetlen gyilkost sem. Ha ennyire nehéz felfogni, akkor téged tényleg megszállt valami. Mondjuk az agyeőbogár. De már az is éhendöglött szerintem.

Esetleg mondd meg az ügyvédnek, hogy idézzék be az ördögöt tanúnak. Ha ő vállalja, hogy éppen akkor megszállta a gyilkost, akkor már fel is fogják menteni és szerencsétlen ördögöt fogják lecsukni.

2022. okt. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ennyi agymosott holdkórost is ritkán látni egy helyen...
2022. nov. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!