Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van még rá esély, hogy baleset...

Van még rá esély, hogy baleseti diszpécserként eltudjak helyezkedni?

Figyelt kérdés
Volt egy bajos ügyem amikor Németországban éltem. Egy hajó kért segítséget a kapitány mondta a rádióban, hogy"We are sinking" ami azt jelenti, hogy süllyedünk, erre én vissza kérdeztem, hogy what are you thinking about? A gyenge angol tudásom miatt sajnos elsüllyedtek és meghaltak 4-en. Volt bírósági ügy belőle, de végül megúsztam, mert menthetetlenek voltak a szakértői jegyzőkönyv szerint. Most újra készülök külföldre költözni és szeretnék visszatérni ebbe a munkakörbe. Így lehetséges?

2022. nov. 15. 00:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Jól van, napi kamukérdés megvolt, mehetsz aludni.


Amúgy ez egy jó reklám volt pár éve, jót nevettem rajta.

2022. nov. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem is elsüllyeszthetnél már, de úgy igazán.
2022. nov. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

És valaki elhitte már,hogy ilyen angollal felvesznek ilyen munkakörbe? Van egyáltalán "baleseti diszpécser" munkakör? Nem vagyok otthon benne, de nem hiszem,hogy van egy ember akit csak a hajóbalesetet szenvedők hívnak, hacsak nem az 112-re gondolsz.

De durva,hogy arról fantáziálsz,hogy miattad meghalt 4 ember,orvos látott már?

2022. nov. 15. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Igen, ez egyértelműen csak kamu. Amúgy nem jelentitek az ilyen kérdéseket "egyértelműen csak kitaláció" indokkal?
2022. nov. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Folyami hajózás nyelve a német, ahol angol tudás kell, ott angolul felvételiztetnek. A hajóskapitányok meg a szabványos jelzéseket használják a vészhelyzet bejelentésére, mint a pan-pan vagy mayday.
2022. nov. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!