Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Bűncselekmény alszol mindenfél...

Bűncselekmény alszol mindenféle pénzt lefénymásolók színesben és berakom egy gyűjteményembe? A bűncselekmény Akkor hogyan tudom úgy megcsinálni hogy ne legyen az úgy gondolom hogy például ha csak egy oldalasan

Figyelt kérdés

másolom akkor is bűncselekmény vagy ennél bonyolultabb módosítás ha azt akarom hogy ne legyen bűncselekmény?

Mivel egy lapozható gyűjtemény lenne ezért nem akarnám minta felirattal ellátni, Akkor már inkább a méretét kicsinyíteni a fele akkorára Bár inkább csak annyira legyen kisebb ami már feloldoz a bűncselekmény alól Vagy ez hogy van?


2022. nov. 24. 09:53
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Bűncselekmény az ha mindenféle pénzt lefénymásolók színesben és berakom egy gyűjteményembe? A bűncselekmény Akkor hogyan tudom úgy megcsinálni hogy ne legyen az úgy gondolom hogy például ha csak egy oldalasan

Figyelt kérdés

másolom akkor is bűncselekmény vagy ennél bonyolultabb módosítás ha azt akarom hogy ne legyen bűncselekmény?


Mivel egy lapozható gyűjtemény lenne ezért nem akarnám minta felirattal ellátni, Akkor már inkább a méretét kicsinyíteni a fele akkorára Bár inkább csak annyira legyen kisebb ami már feloldoz a bűncselekmény alól Vagy ez hogy van?

2022. nov. 24. 09:54
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi
2022. nov. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Bűncselekmény az ha mindenféle pénzt lefénymásolók színesben és berakom egy gyűjteményembe? A bűncselekmény Akkor hogyan tudom úgy megcsinálni hogy ne legyen az úgy gondolom hogy például ha csak egy oldalasan


Figyelt kérdés


másolom akkor is bűncselekmény vagy ennél bonyolultabb módosítás ha azt akarom hogy ne legyen bűncselekmény?



Mivel egy lapozható gyűjtemény lenne ezért nem akarnám minta felirattal ellátni, Akkor már inkább a méretét kicsinyíteni a fele akkorára Bár inkább csak annyira legyen kisebb ami már feloldoz a bűncselekmény alól Vagy ez hogy van?

2022. nov. 24. 10:04
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Fúúú... ez a kérdés egy bűncselekmény:D



Tegyél egy vízjelet az aljára ahol nem avar be (d emég a képen), hogy "fénymásolat", így egyértelműen jelezve, hogy nem igazi pénz.


És ja, másold egy oldalasra.

2022. nov. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Legyen 1 oldalas és a másik felére rakj egy "nem igazi" szöveget. Nem tudom hogy jogilag ez hogy működik, de ha egyértelmű hogy másolat és nem próbálsz fizetni vele akkor talán nem lesz gond. Meg hát ne mutogasd a rendőrségnek.
2022. nov. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Ja ha bemegyek a gyűjteményemmel a rendőrségre és végig lapozom nekik az életfogytiglan?


Nekem olyan kéne amivel akár ezt is megtehetném.

2022. nov. 24. 11:11
 7/21 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem te ne kezdjél semmiféle illegál dologba. Az írásképed alapján nem vagy egy túl éles kés.

A rendőrségen hatalmas apparátus, akár több diplomás nyomozók, tisztek,vizsgálók,igazságügyi szakértők dolgoznak nap mint nap, hogy elkapják a bűnözőket.

Neked, max a 8 általánosod van meg és szerintem cigány is vagy. Hogyan vehetnéd fel a harcot? Ezt mindig elfelejtitek és tele is vannak a börik.

2022. nov. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Azért nálad élesebb kés vagyok mert te azt se fogtad fel hogy épp az a kérdés hogy mi nem illegális...
2022. nov. 24. 11:18
 9/21 anonim ***** válasza:
Próbáltál már pénzt fénymásolni?
2022. nov. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Beugratós kérdés? :))
2022. nov. 24. 12:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!