Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Visszamenőleg szabályos ez a...

Visszamenőleg szabályos ez a számla kiállítás a futár cég részéről?

Figyelt kérdés
Kaptam egy számlát a fedex cégtől, ami egy 1 évvel ezelőtt kínából érkező csomagomra hivatkozik,ami után fizetnem kell x fortintot vámkezelés címszóval. Ez mennyire szabályos így, már azt sem tudom mi jött anno, ennyi erővel évekre visszamenőleg is adhatnának számlákat be hogy fizess...nem is hallottam még ilyet. Postai úton kaptam egyébként.
2022. dec. 5. 16:55
 1/9 Fsms ***** válasza:
100%

Biztos, h a fedex és nem adathalászat? Volt egy-két ilyen próbálkozás.

Itt a fedex figyelmeztetése szerintem érdemes ránézni.

[link]

2022. dec. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A 800 forintos díjra gondolsz, Kérdező?
2022. dec. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem 800 hanem valami 11.000 ft számláztak ki. Es kicsit több mint 1 éve kihozott csomaguk után...
2022. dec. 5. 19:27
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem email hanem levélkent jött postán.
2022. dec. 5. 19:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Vámkezeltek neked valamit? Mennyi volt annak a csomagnak az értéke?
2022. dec. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
semmi nem jött akkor hogy vámkezelték a csomagom. Egyszerűen csak megkaptam és ennyi. Most jött egy csommag ami mikor beért magyarországra vissza lett fordítva(még mielőtt kihozták volna), és nem sokkal utána jött egy postai levél amiben ez az összeg volt feltüntetve hogy fizessem be, és az 1 évvel ezelőtti csomagszámra hivatkozott.
2022. dec. 6. 10:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket, hogy ez pontosan mi?
2022. dec. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az ügyfélszolgálat nem tud választ adni. A Fedex Ezen osztályát meg képtelenség elérni hiába van telefonszám email
2022. dec. 6. 14:35
 9/9 anonim válasza:
Nekem is hasonló van. Néhány napja kaptam egy levelet, de nekem még azt sem írták, hogy mire kéne fizetnem.
2022. dec. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!