Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nav ellenőr nem várta meg a...

Nav ellenőr nem várta meg a számla kiállítását és a visszajárót. Kisietett az üzletből. Erre még ö büntet meg. Mit lehet tenni ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Visszatérve az üzletbe már nem fogadta el,Illetve nem adott időt ennek pótlására.
2020. febr. 25. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Érden még csak számlát sem adnak, ha kérek, ide miért nem jön a nav ellenőr?
2020. febr. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hány percet kellett várnia?


Van kamera felvétel vagy tanú aki tanuskodna hogy direkt cs*szett ki veled az ellenőr?

2020. febr. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem várt. Kiment, aztán visszafordult. Közben volt bent egy vevő, de ezek mikor visszajöttek, nem tudtam vele foglalkozni, úgyhogy elment. Kamera nincs. Később olvastam a jegyzőkönyvön, hogy talán hivhattam volna tanut, de ezek arról sem tájékoztattak. Ez az egész megtévesztő, rosszhiszemű eljárás volt.
2020. febr. 25. 22:03
 4/5 anonim válasza:
Hogy mit lehet tenni? Ennel a vadsagnal jobb vedekezest kitalalni :))))))))
2020. febr. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyszerű

Te elvetted a pénzt és nem ütöttél egyből, kiment.

Normális körülmény: mondod az összeget, míg ő kotor a pénztárcában vagy mire kimondod az összeget már ütöd is be.

Még be nem ütötted a pulton hagyod a pénzt. Ha látod, hogy valóban elegendőt adott, kinyomod a blokkot (ha van visszajáró előveszed) és utána rakod be a pénzt a kasszába.

Na ha így csináltad és kirohant, akkor csak büntethetnéke volt. Ha nem így csináltad, hanem rögtön elraktad a pénzt és el se kezdted ütni a számlát, akkor még kamerával sem tudsz mit kezdeni, büntethet.

2022. márc. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!