Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tényleg nem szeretnék senkit...

Tényleg nem szeretnék senkit (vagy inkább semmilyen) csoportot megsérteni, de igaz az hogy nagyon sokan abból élnek hogy örökbe fogadják a testvérük gyermekeit (és vissza, a tesó meg az övéit), s ha igen, miért engedi ezt a magyar állam?

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 16:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
Jaj, ne legyél már ennyire hüye!
2010. okt. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

Nem szeretnéd megsérteni azt a csoportot?


Hát én igen!


Tömegével csinálják, nehogy azt hidd, hogy egyedi eset.

Egy törvénymódosítás átfutása több év is lehet, ez a trükk pedig jelenleg megfelel az érvényben lévő jogszabályoknak

(remélem nem sokáig)

2010. okt. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
azt hiszem,sejtem mire gondolsz... az a helyzet,hogy ez már rutin! alap dolog,teljesen megszokott. kéne tenni ez ellen valamit
2010. okt. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
18%

Mi ebben a rossz? A családipótlék és a segélyek a gyerekre járnak,és mindegy,hogy ki neveli!

A cigányok családszeretők,és náluk nincs árva,szülő nélküli gyerek. Ha egy pár szétválik,nem menne magyarmódra veszekedni a Bíróságra,hogy ki nevelje a gyereküket. Ebben megegyeznek egymás között. Különben is a szülők és a gyerekek is a közösségben élnek,még akkor is,ha esetleg külön laknak. Ezért mindegy,hogy a testv ér vagy a saját gyerkeiket nevelik.

A segélyezés kérdése már más dolog,azt kellen normális módon rendezni.

2010. okt. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

családszeretők pff..


inkább veszekedjünk "magyar módra" minthogy vita nélkül neveljünk bűnözőket földönfutókat. Mi magyarok leglaább a gyerekre költünk többségében és nem elvesszük előlük a kenyeret.

2010. okt. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Mintha én azt láttam volna a cigányoknál, hogy a kölköt szélnek eresztik reggel, menjen amerre lát, csak ne legyen láb alatt. Ez nem olyan hatalmas családi összefogásra utal. Ez olyan, mint macskát tartani. Eteted néha, tudod hogy van, de nem vigyázol rá, megy a maga útján.
2010. okt. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

16:47-es!!


Aztakurrva....én tényleg nem vagyok rasszista, de amit te itt leírtál az 100 %-os MARHASÁG!!!!!


Családszeretők, és nem hagyják magukra a gyereket???!! LOl

Láttál már Mónika show-t?? A vendégek 80 %-a cigány, azoknak pedig kb. a 60-70 százaléka állami ill. volt állami gondozott, és sokszor a szüleik is már azok voltak, akkor te milyen föltétel nélküli gondoskodásról beszélsz??!! A civakodás a gyerekekért meg szintén megy náluk is rendesen......amúgy meg milyen "közösségről" beszélsz??!! Ilyen nagy "cigány-közösségek" kb. 100 évvel ezelőtt voltak, ma már teljesen másképpen működik náluk is.Látszik, h cigányokról eddig csak olvastál, de találkozni, még nem találkoztál kb. eggyel sem.

Nem utolsó sorban pedig abszolút nem értetted meg a kérdést, mert a válaszod teljesen másról szól....

2010. okt. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
...és azért ne feledkezzünk meg arról sem, h kik azok, akik (főleg Romániában) nem is túl nagy összegért ELADJÁK a gyerekeiket holmi nyugati meddő pároknak, vagy rosszabb esetben perverz nyugati pedofiloknak.Tehát az, h a cigányok annyira lelkesen gyermekszeretők lennének, az egy mítosz, amiről egyébként én még nagyon nem is hallottam ....
2010. okt. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%

Ez nem városi legenda, hanem igaz. Egy bevett és nagyon jól jövedelmező módszer, és a jelenlegi törvények ezt lehetővé is teszik sajnos. Sőt ilyenkor általában az egész csak papiron zajlik, mert a gyerek marad ott ahol van.

Szóval igaz!

Ha kell bőven hozok konkrét példákat is rá, de lényegében a fél ciganysag ezt csinálja.

2010. okt. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Azért ezt belinkelném:

[link]

A sok primitívnek, akik első szóra/e-mailre elhisznek mindent...

2010. okt. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!