Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valaki karácsonykor sátánis...

Ha valaki karácsonykor sátánista zenéket hallgat, azért járhat bármiféle szankció?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanra hogy félelemkeltés, megbotránkoztatás, stb?

2022. dec. 22. 18:01
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem attól függ, ha pl ezt az éjféli misén teszi bömböltetve, akkor lehet. De amúgy azt hallgatsz amit akarsz.
2022. dec. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
66%

Milyen az a sátánista zene? :)

Egyébként miért járna bármi efféle következménnyel? Karácsonykor sem kiváltságosabbak a valláskárosultak, mint az év többi napján. Bár ha max hangerőn bömbölteted, akkor csendháborításért feljelenthetnek, de ez akkor is megtörténhet, ha keresztény muzsikát bömböltetsz.

2022. dec. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
járhat bizony, nem fog tőled senki olajat és gázt venni
2022. dec. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Elismerés, kitüntetés, megtapsolás, a polgármester adja át nekik a város kulcsát, stb stb.
2022. dec. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
53%

[link]


én ezt fogom majd egész álló nap hallgatni, próbáld ki te is 😆

2022. dec. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
#2 Sátánista rockzene. A magyarnak még a szövegét is érthetik, hallhatják a szomszédok. Nem tudom mennyire lenne veszélyes.
2022. dec. 22. 18:16
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

#6

Szomszédok? Tehát otthon akarod hallgatni?

Azt hallgatsz amit akarsz, viszont ha túl hangos akkor csendháborítás.

2022. dec. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Linkeljél már légyszi egy sátánista zenét, esküszöm életemben nem hallottam még ilyet.

Én rockot meg metált hallgattam mindig is, annak idején sokszor megkaptam, hogy ez sátánista zene, de sose gondoltam, hogy tényleg létezik ilyen.

2022. dec. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Meghallgatom az #5 által linkelt zenét és komolyan már a sátánistákból is kiábrándul az ember. Inkább mennék misére szenteste minthogy ezt bömböltesse valaki a szomszédomban.

Nemhogy rendőrnek kéne bilincsben elvinnie, hanem közben ostorral csapkodni a hátát mert a sátánt gyalázza

2022. dec. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Keresztény ország, ők vannak többen. Nem akarom hogy inzultus érjen ezek miatt.
2022. dec. 22. 18:29
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!