Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valaki karácsonykor sátánis...

Ha valaki karácsonykor sátánista zenéket hallgat, azért járhat bármiféle szankció?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanra hogy félelemkeltés, megbotránkoztatás, stb?

2022. dec. 22. 18:01
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegy, hogy sátánista zenét hallgatsz vagy Istent dicsőítő keresztény dalokat, ha a szomszédom lennél és karácsonykor nekiállnál bömböltetni a zenét, tennék róla, hogy többet ne tudj aludni.
2022. dec. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
#9 amit linkeltem, az nem rock, nem is igazán "sátánista", inkább csak "sátán tematikájú", de tudom, elég beteg :D
2022. dec. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
27%

"Keresztény ország, ők vannak többen. Nem akarom hogy inzultus érjen ezek miatt."


És gondoljatok bele ezt egy "sátánista" írta. Az emberek manapság úgy dobálóznal a szavakkal mint a szardarabbal. Én "csak" 30 vagyok de amikor ilyen kis pöcs voltam mint a kérdező voltak jelentések a szavak mögött amit kiejtettem.

Mondjuk anoním az egész persze az arcát nem merné felvállalni hozzá

2022. dec. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Kérdező

Ha te hallgatod, akkor ki szólna bele?

Ha másokkal akaratuk ellenére hallgattatsz valamit, az meg csendháborítás. Függeltenül attól mit hallgatsz.


Halkan jegyzem meg, ugyanez vonatkozik arra is, ha hittanórán nyomod be. Mert gyanítom azt a krédést is te tetted fel:D


A kutya sem kíváncsi a "sátánista" zenédre, egyáltalán nem polgárpukkasztó. Mindnenemű probléma abból eredhet, ha nem te hallgatod a zenét, hanem másokkal akaratuk ellenére hallgattatod, esetleg megzavarsz ezzel valamilyen rendezvényt.


Egyébként jól sejtem, hogy kamasz fiú vagy?

2022. dec. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

#14

szerintem egy 16 év körüli csaj a kérdező

2022. dec. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Nem adhatok ki információt, rengeteg a rosszindulatú zaklató! Ez egy anonim fórum, maradjon is így. Nekem ez tökéletesen megfelel.
2022. dec. 22. 18:44
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

"Nem adhatok ki információt, rengeteg a rosszindulatú zaklató! "


magyarul tini csaj vagy

2022. dec. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Akinek valamiért feldobta a Spotify Mansont. Vagy ami ennél is ijesztőbb ha maga keresett rá...
2022. dec. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

"Ez egy keresztény ország"? "Ők vannak többen"?

Aztán ki nem szarja telibe? Ha Black Metal-t hallgatok, akkor majd feszületekkel össze fognak verni vagy mi? xD Hagyjuk már a hülyeségeket, ez már rég nem a sötét középkor.

2022. dec. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
73%
#16-os válaszából ítélve max. 13 évesnek tippelem...
2022. dec. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!