Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Magyarországon miért nincs...

Magyarországon miért nincs több nyilvános wc? Ugye a büntiket osztogatják, de a megoldáson senki nem dolgozik.

Figyelt kérdés

2023. jan. 23. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
2%
Van (sőt, nagy részük ingyenes is), de ahhoz el kell jutnod egy pláza legeldugottabb szegletébe, mialatt 30-40 bolt kirakata inspirál vásárlásra. Ennyi áldozatot megér.
2023. jan. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kézbesítőként esélyem sincs a plázás megoldásra. Nem kézbesítek plázában, így tanácstalan vagyok én is sokszor, hogyan oldjam ezt meg. Az országban ez elég nagy probléma, Budapesten is, pénz ellenében igazán lehetne egy két nyilvános wc, nem zavarna, hogy fizetni kell érte, a bokor sokkal megalázóbb.
2023. jan. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Raadásul nem is mindegyik plázában ingyenes, kecskeméten a malom fizetős, gusztustalan férgek és még olyan sincs, hogy parkolásnál az első óra ingyenes, ami azért szinte mindenhol bevett szokás... Remélem gyógyszerekre költenek minden pénzt belőle.


Amúgy én is hiányolom ezeket a wc-ket és szomorú, hogy nincs erre kerete vagy akarara sok városnak, mert igény az lenne.

2023. jan. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kézmosásra is lenne igény
2023. jan. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!