Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Érdemes ilyen esetben rendőrsé...

Érdemes ilyen esetben rendőrségi feljelentést tenni? A buszon belém rúgtak hogy pontosan mi volt a háttere nem tudom valami önkényeskedés nek tűnik de mivel nem akartam tömegverekedés t vagy azt hogy ha

Figyelt kérdés

bármit teszek nekem esik és esetleg rám kenni én vagyok a hibás a többi így inkább nem csináltam semmit. Utóbb kiderült hogy a buszvezető ismerősse vagyis lehet hogy lett volna ellenem egy hamis tanuja.


megvan az időpont és a helyszín és ha készült kamerafelvétel a buszon akkor egyértelműen látszik hogy mi történt. Pontosabban ha látszik akkor már lehet belőle rendőrségi ügy és az illetőt elővehetik.


Érdemes ezzel foglalkozni? Más nem háttér megelőzés lehetne feltölt előveszik és megmondják hogy nem így kell viselkedni Azt nem hinném hogy túl sok következménye lesz neki de már ennyiért is lenne értelme De vajon foglalkozik ezzel a rendőrség tenylegesen? Úgy tudom 30 napig őrzik meg a kamera felvételt át addig van egyáltalán lehetőség.


2023. jan. 25. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. jan. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kiröhögnek.
2023. jan. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem igen.
2023. jan. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hármas és mire számíthatok?
2023. jan. 25. 09:46
 5/8 árokpart ***** válasza:
Természetesen tegyél. Egyértelműen neked fognak igazat adni. Ha egyszer megrugtak onnan nem vizsgálják, hogy ki kezdte.
2023. jan. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem folytattam nem ez a gond. Mert nem tudtam mi látszik a kamerából. Hanem hogy előveszik e? Nekem az is elég ha csak behívják s látja hogy nem tehet meg bármit. Esetleg rendőri figyelmeztetés. Persze az igazi az lenne ha lennének erre szakosodott ügyvédek akik ilyenkor valami százalékáért kiprelnek belőle egy jópofa bírságot, kártérítést. Vagy vannak?
2023. jan. 25. 13:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éri meg.
2023. febr. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem meg egyszer a lábamra lépett valaki a buszon a tömegben. Érdemes feljelentést tenni ilyenkor is?
2023. márc. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!