Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi várható Andrew Tate ügyében...

Mi várható Andrew Tate ügyében? Kajak 10 év böri?

Figyelt kérdés

2023. jan. 25. 10:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
31%

Lecsaptak a románok a 3,8milliárd dollárra, a pénz viszont visszajár, ha nem ítélik el.

A román hatóságoknak kevesebb mint két hete maradt arra, hogy vádat emeljenek a két Tate ellen, vagy bizonyítékot kell találniuk ahhoz, hogy a bíró elrendelje további fogvatartásukat. Ha ez nem sikerül, akkor a testvéreket szabadon kell engedniük.

A pénz viszont kell a románoknak, így lényegtelen, hogy elkövetett-e bármit, megy a levesbe!

2023. jan. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
70%
Elég valószínű. Az is, hogy a bizonyítékok már megvannak, mivel azok nélkül nem hosszabbították volna meg, és utasítottak volna el minden szabadlábra helyezési kérelmet. Ezt még a legbénább ügyvédek is tudják. Valószínűleg még nem zárult le a nyomozás, de szerintem csak a részletek maradtak. Valószínű a hosszú börtön büntetés.
2023. jan. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
27%
Ki ez a fickó amúgy? Valami Insta celeb?
2023. jan. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
63%
11:20: valami nőgyülőlő insta-celeb (a nőgyűlölete tette azzá), mellesleg nagypályás strici. Undorító, ellenszenves alaknak tűnik a megnyilvánulásai alapján. Részemről remélem, hogy nagyon hosszú időre bevarrják.
2023. jan. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
6%

Sokak szerint nőgyűlölete abban is nyilvánul, hogy szerinte a női nem a legcsodálatosabb a világon és védelmezni kell őket, a feministák szerint ezen megnyilvánulása alantas és lenéző!

Tipikusan az a barom az ürge, aki kinyitja egy nőnek az ajtót!

2023. jan. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
73%
5-ös: maximum az ilyen Andrew Tate-féle erőszaktevőktől és nőverő f@szkalapoktól kell megvédeni a nőket. Remélem napi rendszerességgel fogják seggberakni a román börtöncellájában...
2023. jan. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
65%
11:51: azért prostituálja őket? Végülis...
2023. jan. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
8%

5-ös vagyok.


Nem értem miért támadtok! Kaptam 4 levelet hatalmas anyázások közepette, közben az egyetlen bűnöm az volt, hogy leírtam amit láttam pár youtube videóban és a Piers Morgan showban.

2023. jan. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
35%
Azért kelett eltenni a láb alól mert a fiatal férfiaknak erősen hiánycikkben lévő igazi férfias példaképet mutatott, nem azt a százmilliomodjára visszahányt hazugságot szajkózta hogy csak kedvesnek kell lenni a nőkkel és a két szép szemedért majd hozzádmennek (mert ugyebár a hollywoodi szennyekben ez van), meg az volt az üzenete hogy ne szégyelj férfias és céltudatos lenni ebben a szemforgató, kiherélt, liberális világban. A háttérhatalom pedig nem hagyhatta hogy ilyen üzeneteket kapjanak a következő, számukra szimplán kiherélt védekezésre képtelen haszonállatokat jelentő következő generáció tagjai.
2023. jan. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
68%

9-es: nincs is férfiasabb annál, mint nőket verni/megerőszakolni, résztvenni az emberkereskedelemben, szexrabszolgákat tartani, prostikat futtatni...


Akinek Andrew Tate-ről az jött le, hogy ő a férfiideál, annak nagyon-nagyon mély gondok vannak a fejében.

2023. jan. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!