Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha felmondok egy szolgáltatást...

Ha felmondok egy szolgáltatást és azt le is kapcsolják, akkor van joga a cégnek felmondási időre pénzt követelni tőlem? (ez idő alatt a szolgáltatás ki van kapcsolva)

Figyelt kérdés
Kezd iszonyúan elegem lenni abból ami itthon folyik, folyamatosan ütközök a szánalmasabbnál szánalmasabb patkány szolgáltatókba, cégekbe, stb. Biztos vagyok benne, hogy egy normális országban nem tehetik meg.
2010. okt. 5. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok a netszolgáltatómmal. De nem mondom vissza mert nincs más a környékben. De akkora egy pecs szolgáltató hogy olyat még nem láttál és ráadásul monopol helyzetben.
2010. okt. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A szolgáltatási szerződében szerepelnie kell a felmondásra vonatkozó dolgoknak. Azt kellene átolvasnod.

Szerintem: a kikapcsolt időre nem kérhetnek díjat,-ne fizess!

2010. okt. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Szerintem: a kikapcsolt időre nem kérhetnek díjat,-ne fizess!"


Ha hűségidő alatt lemondod akkor ki kell a kedvezményt és az idő végéig járó díjat fizetni!

2010. okt. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

webtárhely szolgáltatásról van szó. hűségidőt nem kötöttem.

már napok óta levelezgetek a supportjukkal, jó lekezelő az ember aki ír, de totál másról beszél, tereli a témát. Arról pofázik, hogy nem intézkedhetnek mindenkinek külön külön meg így meg úgy, miközben már vagy 2x is mondtam, h ki van kapcsolva a szolgáltatás, amikor írtam nekik levelet a felmondásról.


Az a gond, hogy kb 3000 Ft-ért nem akarok szarba kerülni, sajnos az utóbbi időben azt látom, hogy kbszottul leszarják a fogyasztót, a fogy védelemről nem is beszélve. ki van az ember szolgáltatva.

2010. okt. 5. 18:28
 5/7 anonim ***** válasza:
A felmondási időre is kell fizetni, viszont jár a szolgáltatás közben.
2010. okt. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ez itt a lényeg, mire számláznak, ha nincs szolgáltatás.
2010. okt. 6. 15:05
 7/7 anonim válasza:
Nem követelhet. mivel szolgáltatást nem nyújt.
2010. okt. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!