Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan büntetnétek a liftes...

Hogyan büntetnétek a liftes szatírt?

Figyelt kérdés

2023. márc. 1. 11:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Meztelenül ki kéne kötözni egy szexboltban, és kiírni, hogy ide bejöhetnek perverz nők ingyen rángatni a farkát.
2023. márc. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
Kényszertevékenységre a Krudy-ba. Bite zsóti mellé a médiaszakkörre😂
2023. márc. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
2es, nem te voltál, aki tegnap még a gyerekeket akartad megvédeni?
2023. márc. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szájerrel összezárnám 1 liftbe.
2023. márc. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%

Durva leszek, bíróság elé állítanám és a bíróra bíznám, hogy az aktuális törvényeknek megfelelő büntetést kiszabja.


Öcsém mekkora indulatokat vált ki egyesekből egy ilyen szóra se érdemes ügy.

2023. márc. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az 1-es válaszoló büntetése inkább jutalom lenne egy ilyen perverznek.


2 hónap fogházra ítélném, letöltendőre.

2023. márc. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
Amúgy annak van vmi magyarázata hogy a rendőrség miért csak tegnap tette közé a felvételt? Ha az illetőt október óta "keresték"?
2023. márc. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

7-es, én se értem, de általában hónapokkal a cselekmény elkövetése után, vagy eltűnt személy esetén az eltűnés után rakják ki a képet.

Most képzeld el, hogy egy 70 éves idős embernek nyoma veszik. Talán elkóborolt, talán demens már többé-kevésbé. És kirakják a képét két hónappal az eltűnése után. Ha addig nem értesítette senki a mentőket, hogy találkozott egy zavart viselkedésű idős emberrel, akkor gyakorlatilag holtbiztos, hogy az illető már rég megfagyott, éhen halt, vízbe fulladt, leesett valahonnan, stb. - egyszóval rég nem él.

Én se értem, miért nem a bejelentés után azonnal teszik közzé, amikor még jó eséllyel él az illető.

Ugyanígy nem értem a keresett bűnözőknél sem a rendőrségi gyakorlatot. Szerintem forró nyomon kéne elindulni. De hát nem ez az egyetlen ésszerűtlen dolog Magyarország működésében...

2023. márc. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

#8

Valószínűleg a szatír személyiségi jogait kellett szem előtt tartaniuk, nem kapkodhattak az arc közzétételével!

2023. márc. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem hinném, mert előfordult már, hogy valóban veszélyes bűnözőt kerestek, akinél lőfegyver is volt, és akkor 2-3 nappal a cselekmény után közzétették a fényképét és felhívták a figyelmet arra is, hogy lőfegyver van nála, senki ne próbálja feltartóztatni.
2023. márc. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!