Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az lenne a sztori, hogy...

Az lenne a sztori, hogy akartam venni egy online tanfolyamot,viszont átvert, utána keresgéltem és találtam még néhány embert akit átvert és több mint 200k amit el lopott, szerintetek feljelentés esetén nekünk ebből lehetne bajunk?

Figyelt kérdés

2023. márc. 4. 19:14
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit hozzáfűznék, hogy megfenyegetett, hogyha feljelentjük akkor nekünk is bajunk lehet ebből és hogy évekig kéne járnunk a pénz miatt..
2023. márc. 4. 19:15
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Mi bajod lehetne? Nem követtél el semmit, tőled viszont kicsaltak jó sok pénzt. Nyilván a saját maga érdekében próbál lebeszélni róla, és 200k forint nem aprópénz hogy ne érné meg várni rá akár heteket vagy hónapokat, ha a végén visszakapod. Fel kell jelenteni, ez nem kérdés, különben szabadon csinálhatja tovább ha senki nem tesz ellene semmit.
2023. márc. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
89%
simán fel kell jelenteni. Ez már egy olyan összeg, főleg ha többen is vagytok, hogy (ha csak nem valami nagy ember) akkor a rendőrség foglalkozik vele, jól mutat a statisztikájukban. A fenyegetést meg gyűjteni kell mert az megint egy másik BCS amiért szintén fel tudod jelenteni.
2023. márc. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%

Barla David roman szelhamos, automatizaltvallalkozas.hu?


Sok sikert, pajtas, a sajat kapzsisagod aldozata vagy, elhitted hogy munka nelkul is omleni fog a love.

2023. márc. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Ja, tenyleg: Barla David tudom hogy olvasod, szoval meg mielott tiltakoznal: de, roman vagy te, te szemetlada.
2023. márc. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Fel kell jelenteni. Nem lesz belőle bajod. Sőt még alaposabban megbüntetik mert fenyegetett.
2023. márc. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Pertársaságot kell létrehozni és nem egyenként fellépni.
2023. márc. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Kíváncsiságból ránéztem a honlapra. 0 erőfeszítéssel pénzkeresést reklámoz. Viszont ha az ÁSZF-t tudomásul vettétek (a megrendeléskor), akkor nehéz dolgotok lesz. Nem ígér semmit, de azt pénzért adja. Tele van az internet ilyen csoda kategóriába eső dolgokkal.
2023. márc. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az lenne még hozzá hogy nem ez a Dávid gyerek az, azt se tudom ki ő.. Az a lényeg,hogy azt ígérte segít feltölteni nekem pénzt egy oldalra, közben árusított dolgokat is, teljesen realnek tűnt mert voltak értékelések meg minden, és beszéltem emberekkel akik tényleg megkapták amiket vettek és naivak voltunk egy jó páran, mert azt hittük tényleg megbízható ezek alapján.... Kb 10 emberről tudok és az összérték ahogy írtam meghaladja a 200k forintot, azóta kiderült hogy a bankszámláját zaroltatta
2023. márc. 5. 20:10
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Ha az összeérték 200k, akkor nyeljétek le.

10-20k forintokkal nem foglalkozik senki sem.

2023. márc. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!