Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nemzetbiztonsági átvilágításná...

Nemzetbiztonsági átvilágításnál mennyire néznek utána az előző munkahelyeimnek? (IT terület)

Figyelt kérdés

Üdvözlet!


Ahol nemrég kezdtem dolgozni vállalnom kellett az átvilágítást, mivel az ügyfelek nagy része az állami szerv. Viszont az előző munkahelyemről elég botrányos volt a távozásom. Lényeg, hogy a vezetővel nagyon nem jöttünk ki, belém gázolt és én elég keményen visszavágtam, és fegyelmivel lettem kirúgva. Még munkaügyi pert is a nyakamba akart akasztani, de én meg közöltem, hogy jó de akkor felhívom a NAV figyelmét arra, hogy khmm egyes ügyfeleknek nem kellett számlát adni. (Megvoltak a haver cégek, emberek akiknek fusiba ment a munka...)


Egyik kollégám hívta fel a figyelmet, hogy ebből még lehet kellemetlenségem.


Ezen kívül semmi balhés dolog nincs és nem is volt az életemben.



2023. márc. 9. 11:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi komoly, nem veszik túl komolyan az ilyesmit.
2023. márc. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!