Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Akik bírálják a magyar járvány...

Akik bírálják a magyar járványkezelést, azok szerint hogyan kellett volna a COVID ellen küzdeni?

Figyelt kérdés

Így is több mint fél évig (a 2020 tavaszival együtt 3/4) évig nem volt normális szociális életünk, semmi szórakozás, stb. Ennél jobban mit kellett volna lezárni? Mit kellett volna máshogy csinálni?


Kezdem azt hinni, hogy a lezárásoknak 0 értelmük volt.



2023. márc. 21. 07:58
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
16%

#17


Az immunrendszer nem gyengül se a maszktól se az otthonléttől. Az éhezéstől vagy más betegségektől szokott.


#19

A sportolók teljesítményének semmi köze az immunrendszerükhöz.

2023. márc. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
72%

#21 "Az immunrendszer nem gyengül se a maszktól se az otthonléttől."

De gyengül, mert sokkal kevesebb ingert kap. Bizonyított, hogy amelyik gyereket a szülei a széltől is óvják, steril környezetben nevelik fel, az sokkal betegesebb lesz.


"A sportolók teljesítményének semmi köze az immunrendszerükhöz."

Nem is írtam olyat, hogy lenne köze.

2023. márc. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 hollófernyiges ***** válasza:
35%

"De gyengül, mert sokkal kevesebb ingert kap. Bizonyított, hogy amelyik gyereket a szülei a széltől is óvják, steril környezetben nevelik fel, az sokkal betegesebb lesz."


Oké, értem hogy jót akarsz, de szerintem nézd meg még egyszer az immunrendszer működését a tankönyvben, mert részben igaz dolgokból vezetsz le egy inadekvát következtetést.

2023. márc. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem a kötelező kültéri maszkviseléssel vágták tönkre sokunk immunrendszerét.
2023. márc. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
81%
#24 Így van. Az is köztudott tény, hogy a friss, szabad levegő javítja az immunrendszert. A kötelező maszkviseléssel ennek is búcsút vehettünk - pontosabban vehettetek, mert én sosem voltam hajlandó az utcán maszkban fuldokolni.
2023. márc. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
22%

A fiataloknak nem kellet volna bulikázni menni meg társasági életet élni hanem otthon kellett volna maradni a hátsójukon tanulni és könyveket olvasni

Az összes társasági élet központot örökre be kellett volna zárni pl disco mozi büfé kifőzde edzőterem uszoda sportcsarnok

Nem bulikázni meg sportolni kellett volna hanem tanulni

2023. márc. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
16%
26: átmenetileg az kellett volna, igen.
2023. márc. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
5%
Lezárások nem véletlenül voltak,Agenda21-30.A neokommunizmus bevezetése folyik és a covid volt hozzá az ugródeszka.Az egész covid egy kamu volt,szándékosan csináltak lokális megbetegedéseket,a vakcinák is csak ölésre,sterilizálásra lettek kitalálva.
2023. márc. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
80%

28as

Én oltott vagyok és élek

Steril se vagyok mert akkor a cucc átlátszó lenne ami kijön nem pedig sűrű fehér

Szóval menj máshova az elméletekkel

2023. márc. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
74%
Én kvara szenvedtem tőle egy hétig majd utána meg hetekig !!! köhögtem… nátha… az
2023. márc. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!