Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Akik bírálják a magyar járvány...

Akik bírálják a magyar járványkezelést, azok szerint hogyan kellett volna a COVID ellen küzdeni?

Figyelt kérdés

Így is több mint fél évig (a 2020 tavaszival együtt 3/4) évig nem volt normális szociális életünk, semmi szórakozás, stb. Ennél jobban mit kellett volna lezárni? Mit kellett volna máshogy csinálni?


Kezdem azt hinni, hogy a lezárásoknak 0 értelmük volt.



2023. márc. 21. 07:58
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
48%
#30 Sajnálom, hogy tőlem kell megtudnod, de a nátha egyik fő tünete a köhögés :) Én kezdettől fogva szkeptikusan álltam hozzá, és kevésbé viselt meg, mint egy átlagos nátha. Ha téged jobban, az azért volt, mert már eleve rettegtél tőle.
2023. márc. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
39%
Edesem voltam már náthás jó sokszor. Ehhez hasonlítható sem volt. És soha nem kohogtem meg 6 héten keresztül.
2023. márc. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
67%
Mert a média átmosta az agyadat azzal, hogy ez egy halálos betegség, édesem. Ezt hívják úgy, hogy pszichoszomatika.
2023. márc. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
0%
29,te még a saját ondódról sem tudsz semmit. XD XD XD
2023. márc. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

A kovid és minden más csapás ellen leginkább úgy tudnánk hatásosan felvenni a küzdelmet, ha az emberiség átlagos intelligenciaszintjét sikerülne sokkal magasabbra emelni.

De ez reménytelen, szóval még sok hasonló probléma várható.

Amíg mindenki okosnak hiszi magát, és meggyőződése, hogy ő mindent jobban tud, még az adott szakterület művelőinél is, addig valójában tehetetlenek vagyunk.

Minden lánc olyan erős, mint a leggyengébb láncszem.

2023. szept. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!