Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lomtalanítás lesz nálunk...

Lomtalanítás lesz nálunk április 12-én. Állitólag 18 óra után lehet kihelyezni, de ha az ismerős aki segít, korábban érne rá, nem okoz nagy gázt ha hamarabb kirakjuk?

Figyelt kérdés
Hiszen van aki pl nem is tud otthon lenni, dolgozik, stb
2023. ápr. 5. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Politika?!?
2023. ápr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kirakod viktor képét is a kuka mellé?
2023. ápr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 DK-s ***** válasza:
56%
Ha csak egy-két órával előbb, és nem egy-két nappal, akkor nem lesz gond.
2023. ápr. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

Ha mondjuk csőtörés miatt kell egy 60 lakásos társasház egész pincéjét kirakni, ahol még első világháborús múmiák is akadnak, hát az nem 18 óra...

Nézz szét, máshol se várják meg a 18 órát, mert nem is lehet egy komolyabb pincelomtalanítást pár óra alatt, sötétben-fagyban elvégezni. Már az is felháborító, hogy munkanap, sőt, néhol olyan állatok, hogy képesek télen lomtalanítást rendezni. Tényleg a pofátlanság teteje már, hogy még órát is megadnak, mert a városba beparkolgató autólobbi félti a jövés-menését meg a maszek manikürszalon félti az imázsát.

Régen a lomtalanítás egyhetes műsor volt, rendben, hogy akartak egy kicsit moderálni az egyhetes cigánygettó-szeméttelep állapotokon, ezt mindenki megérti, de akkor is legalább egy munka és egy szabadnap kell ahhoz, hogy egy lomtalanítást el lehessen valóban végezni. Meg is szoktak jelenni a kitett lomok 1-2 nappal korábban.

2023. ápr. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Salx Narval ***** válasza:
Hú, én imádtam guberálni, de ahogy megfigyeltem mások is. Sok értékes mások számára haszontalan holmit lehetett találni ilyenkor. A sok cucc gazdát cserélt és mire jöttek a szállítók tényleg csak a szemét maradt. Tény ,hogy sokan széttúrták az összepakolt tárgyakat és szanaszét szórtak mindent szemétteleppé téve a környéket, nyilván ezzel kellett valami kezdeni. Elfogadom a szabályozást de azért ennyire lekorlátozni sem kellett volna.:D Nem hinném én sem, hogy probléma lenne belőle ha előbb kipakolnátok, arra ügyeljetek, hogy ne akadályozza a közlekedést. Én is egy-kér nappal előbb már elszoktam kezdeni a kicuccolást.
2023. ápr. 6. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem szoktak ezzel foglalkozni, ha már délután nekifogsz.

Ha két nappal korábban kiteszed, valószínűleg azzal se, de az már nem biztos.

2023. ápr. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Budapesten nálunk a közteresek ott köröztek és lesték hogy ki pakol ki előbb 18 óránál és azt is hogy ki lopja a dolgokat el. Csak úgy röpködtek a csekkek. Ha kicsivel 18 óra előtt elkezded akkor csak végzel vele valamikor, csak nem tart másnap reggelig amikor elviszik. Bent van villany hiába van tél, kint is van közvilágtás, annyira nem is kell látnod mert a kapu közelében elhelyezheted. Ez inkább a lomisoknak hátrény hogy télen nem látnak. Nem értem mi ezzel a probléma?
2023. júl. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!