Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen büntetés vár rám?

Milyen büntetés vár rám?

Figyelt kérdés

Elég zavart állapotban voltam, ittam és gyógyszert vettem be. A kórházban azt mondtam, hogy bántalmaztak úgy sérültem meg, de igazából az utcán mászkáltam és egy lépcsőháznál ököllel ütöttem a falba. Az elmúlt hetekben erősen előjött rajtam a depresszió, ellátást akartam kapni és némi figyelmet. A baj ott van, hogy a röntgenen kiderült, hogy eltört a kezem. Emiatt a kórház feljelentést tett.

Nem tudom mit tegyek, mi fog velem így történni, hogy hazudtam?

Miután kijózanodtam tettem a rendőrségen vallomást, hogy hazudtam, nem bántott igazából senki, csak én magamat, mivel akkor még egy késsel is összevagdaltam a kezem.



2023. ápr. 18. 11:42
 1/2 anonim ***** válasza:
86%

Hatóság félrevezetése.

Próbára bocsátás,ax némi pénzbüntetés.

2023. ápr. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt tudod esetleg mennyi idő alatt zajlik le egy ilyen? Ezután tudok még munkát vállalni?
2023. ápr. 18. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!