Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Rendszeresen fognak járni a...

Rendszeresen fognak járni a rendőrök?

Figyelt kérdés
A gyermekeim apjának 3 év 6 hónap börtönbüntetése van, tavaly ősszel kellett volna bevonulni, de nem ment be. Rá két hétre este 10 órakor jöttek a rendőrök, hogy bevigyék, de nem volt itt. Azóta hosszú szünet eltelt, tegnap délután fél 3-kor csengettek, rendőrök voltak, keresték. Amikor mondtam, hogy nincs itt, nem is itt él már, nagyon régen találkoztunk, azt mondták, hogy ha beszélek vele, mondjam meg neki, hogy menjen be ide a helyi börtönbe, mert jobb ha magától megy be. Az volt a furcsa, hogy itt álltak az ajtó mellett, itt csengettek, pedig a liftnél a folyosón kell először csengetni, meg először is lent van a kaputelefon. Rendszeresen fognak jönni, vagy így kb. félévente?

2023. ápr. 27. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Valószínűleg igen
2023. ápr. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Èn nem bánom, ha jönnek, nem engem keresnek, akit keresnek nem tudom hol van. Csak nappal jöjjenek, mert ha èjjel jönnek nem nyílik ajtó.
2023. ápr. 27. 20:23
 3/3 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm a választ!
2023. ápr. 28. 01:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!