Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A hatóságok adhatnak nekem...

A hatóságok adhatnak nekem olyan információkat olyan személyekről, akiket már régen láttam, de nem tartják nyilván eltűnt személyként?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: Anyám húgának van 2 fia. Velük 2019-ben kommunikáltam utoljára. Azóta megszakadt a kapcsolat. (Állítólag a két édesanya között megromlott a kapcsolat). Az utóbbi 2 hónapban pedig felmerült bennem az az igény, hogy megtaláljam őket. Viszont a hollétükről szóló információm is 2019-ből van, így előfordulhat, hogy már nincsenek is ott. Viszont van egy rendőrségnél dolgozó nyomozó barátom, aki talán tud nekem ez ügyben segíteni. Viszont tudom, hogy létezik az adatvédelmi törvény. Ezért van bennem kétség, hogy ezúton kaphatok-e információkat.

2023. ápr. 27. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem volt olyan régen az a 2019, próbálkozz ott, ahol laktak. Vagy közös ismerősöknél.
2023. ápr. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Esetleg facebook? Sokan talaltak mar meg (szamukra) reg eltunt embereket ott.
2023. ápr. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hivatalosan nem adhat ki róluk infót neked. Bűncselekményt követne el.
2023. ápr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Okányirodában indíthatsz kapcsolatfelvételi kérelmet.


[link]

2023. ápr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tudni fogja a nyomozo haver hogy miben mérik ma a hivatali visszaélést. Nem fog ezzel szórakozni.
2023. ápr. 28. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Népesség nyilvántartó a neve, ha jól tudom, ahol lehet olyat kérni, hogy azokat, akikre ráillenek az adatok, értesítsenek arról, hogy felvennéd velük a kapcsolatot. Nevüket, anyjuk nevét, korábbi lakcímet tudod, nem?
2023. ápr. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A 4-es, meg 6-os ötlet jó, de mint ahogy a leírásban leírtam, a két testvér viszonya nem éppen ideális, ezért tartok attól, hogy ezt a tervet megakadályoznák, ha erről értesítést kapnának. Viszont én hajthatatlan vagyok. A Facebook-on keresztüli kapcsolat is megszakadt.
2023. ápr. 30. 07:57
 8/10 A kérdező kommentje:
Frissítés: Azóta megtaláltam őket. Beszéltem velük Messengeren, de már 2 hónapja nem válaszolnak. Mi legyen?
2023. aug. 1. 08:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmi, hagyd őket békén.
2023. aug. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem fogom
2023. aug. 2. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!