Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha Gyurcsányék hatalomra...

Ha Gyurcsányék hatalomra kerülnek valóban visszavitethetik Budaházy Györgyöt a börtönbe? Ez mennyire jogszerű & etikus?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy ezt nyilatkozta Gyurcsány, hogy a választások után visszavitetik. Nem nagyon ismerem Budaházyt, de ez mennyire jogszerű, hogy a hatalom visszaviszi a már korábban felmentett állampolgárokat?


Ami egyébként lehet, hisz Gyurcsány neje az ellenzéki párt elnöke, azé aki a baloldalon a Mi Hazánk mögött a legnépszerűbb, tehát akár még meg is történhet



2023. máj. 1. 20:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Ez engem is érdekelne, mert Gyurcsány Ferenc nem lenn ettől még bíró, és akkor sem tehetne semmisé egy elnöki kegyelmet.
2023. máj. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Az a hajó már elúszott, Budaházy akkor kerül megint böribe, ha csinál valami újabb marhaságot.
2023. máj. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Amire van esély, amilyen hebehurdja. Itt is lesz mindjárt a PRIDE LMBTQ
2023. máj. 1. 20:25
 4/18 anonim ***** válasza:
92%

Kár a gőzért, mire újra hatalomra kerülhetnének, addigra amúgyis letelne a büntetése.

De amúgy nem fognak.


"Gyurcsány neje az ellenzéki párt elnöke"

Tévedés, Gyurcsány a dk elnöke.

2023. máj. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Azt mondta Gyurcsány, ha ők győznek visszamegy és leüli a maradékot. Azt jelenti, hogy akármennyi idő telik is el a maradékot leültetik vele
2023. máj. 1. 20:47
 6/18 anonim ***** válasza:
Valahol azt olvastam, hogy ez a kegyelem "felfüggesztette a végrehajtást".
2023. máj. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Vagyis a jövőben ha hatalom lesz Gyurcsány, akkor felfüggeszthetik a felfüggesztett végrehajtást? Így érted?
2023. máj. 1. 20:49
 8/18 anonim ***** válasza:
21%
De csak ha letöltötte az életfogytiglant a gyúrcsány amit kapott elszámoltatásért!
2023. máj. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Gyurcsány újabban egy csomó hülyeséget dumál. Mondom én, pedig ellenzéki szavazó vagyok. De ami igaz, az igaz. A kegyelmet nem lehet utólag megváltoztatni.
2023. máj. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Elméletileg igen, de gyakorlatilag nem feltétlenül fogja megtenni. Ennek oka nagyon egyszerű, a kérdésben szereplő személy utánajár a dolgoknak, hogy mi történt a 13 év alatt, és akkor levonja a konzekvenciákat.
2023. máj. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!