Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Most nyáron fogok elmenni az...

Most nyáron fogok elmenni az USA-ba 3 hónapra dolgozni, és arról akarok tudomást szerezni, hogyha ott sikerülne összeházasodnom egy amerikai állampolgárral, akkor a vízumomat 3 hónapról tényleg meghosszabbítanák, és hogy az meddig lenne érvényes?

Figyelt kérdés
Már elegem van az itteni életemből, tényleg nem alakult semmi úgy, ahogy szerettem volna, már csak ebben látom körülbelül csak a lehetőséget.

2023. máj. 3. 07:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, de valszeg nem fogsz tudni. Mindenesetre 3 hónap múlva vissza nézek, hogy házas vagy- már
2023. máj. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Legegyszerübb, ha az amerikai leendö hazastarsadat kerdezed meg erröl, ö ismeri ki ott magat legjobban!

Egyebkent a latszathazassagert min. 50 ezer USD-t kell fizetned a leendö hazastarsadnak, es a hatosagok ellenörzik, hogy valodi, vagy latszathazassagrol van-e szo.

2023. máj. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hányszor kérdezed még meg? Mindig leírjuk, hogy ez nem így működik.
2023. máj. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én ezt még most az először tettem fel kérdésnek. Úgy látszik, nem csak nekem jár ilyesmi a fejemben.
2023. máj. 3. 09:59
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Tele az orszag illegalis bevándorlókkal. Hidd el amig nem buntetnek meg vagy csinálsz valamit eszre sem vesznek. Feketen siman tudsz dolgozni.


De ahogy mondtak, a letelepedes nem igy mukodik..


Ha pasi vagy akkor a hazassag is kerdeses, ha nem vagy durvan tele. De nyilvan nem vagy ha odamesz dolgozni.

2023. máj. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát igazából ez egy Egyetemi program keretében, fog megszervezve lenni, de ja nem vagyok tele.
2023. máj. 4. 15:12
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
Az ameriakiak sem estek a fejükre, hogy harom honapi ismerettseg utan hazasodjanak. Manapsag Nyugaton atlag 8-10 evi ismerettseg utan hazasodnak, ha egyaltalan. Sokan csak az együttelest valasztjak.
2023. máj. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Na sikerult?
dec. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!