Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit lehet tenni egy ilyen...

Mit lehet tenni egy ilyen alakkal. a többi lent...?

Figyelt kérdés

az a heljez hogy van egy illető aki as családokat szétszakítsa és akit kiragad azt a saját "szolgájává" teszi (mármint úgy szolgává hogy ingyen dolgoznak neki)

mindig ügyel arra hogy az illető lehetőleg már nagykorú legyen legalább is több mint 14 éves és így a "saját" döntései alaján cselekszik.

úgy csinálja hogy telebeszéli a fejüket ezt allig 2 hét alatt eléri hogy a gyerek teljessen megváltozzon a viselkedése

egyszerüen 180 fokos ellentéte annak ami volt amit eddig útált az nélkül már élni se tud (pl cigi, kávé, alkohol)

a gyerek vagy lehet úgy is nevezni hogy iffjú felnőtt szembeszáll a családdal az ismerősökkel mindenkit elsöpör maga körül aki nem ért vele eggyet

bármit mondunk neki erről az illetőröl nem hiszi el csak azt amit amaz mondt neki

az illető (nem mondom hogy férfi vagy nő) leginkább iffjúsági táborokban szokota összeszedni az új "szolgákat"

voltunk a rendőrségen ott az egyik nyomozó ismerősünk annyit derített ki hogy 5 évre ki volt tiliva az országból

utánna megfenyegette a felettese hogy kirúgja ha tovább nyomoz ez ügyben

voltunk az másik helyen a rendőrségen ott majdnem lecsuktat minket azért megrt a gyereket ki akartuk húzni onnan (merthogy oda költözött)

ja meg még annyi hogy több országban tevékenykedik Magyaroroszág, Szerbia, Románia, Szlovákia ennyiről tudonk


tudtok valami tanácsott hogy mit lehet tenni



2023. máj. 8. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Máskor, ha írsz legyen összeszedettebb és olvashatóbb.


Ha az illető ennyire kiterjeszkedett és rövid időre fogták meg az azt jelenti vannak kapcsolatai.


Jobb kimaradni belőle, ha nem vagy érintett a témában.


Ha érintett vagy, akkor erős bizonyítékokat kell összeszedned ellene/ellenük és nem egy kisvárosi rendőrségre kell menni vele. Mezei rendőröket, alkalmazottakat simán le lehet kenyerezni.


Sok ember eladja a gerincét simán.


Akit be tud hálózni azok buták.


Érdekes, engem nem tudtak semmire rávenni, behálózni.

Pedig utólag megtudtam, milyen emberek környékeztek meg anno tizenévesen a városban.


De pl suli társamat simán befűzték, igaz, egyszerű volt mindig is, mint a faék.


Az érintett áldozatot vigyétek el olyan helyre, ahol hozzáértők felnyitják a szemét. Pszichológustól a rendőrség előadásáig.


De pl youtube-n is van egy srác, aki szülők közreműködésével, engedélyével behálózza a gyereket, manipulálja, majd elrabolja otthonából stb.


Volt ahol a szülők voltak a "bűntársak" maszkban, akik hátulról lefogták a lányt, amint beült az autóba.


Lehet be kellene játszanod az érintett gyerekkel. Talán abból tanul, ha már esze nincs.

2023. máj. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

sajnálatos módon én is érrintett vagyok bizonyos szinten

a testvéremet beszervezte magához aki a doktori egyetemet hagyta ott miatta hogy neki "szolgáljon" és új tagokat szervezzen be engem is akart de sikertelenül

és az ex barátnőmet is beszervezték miután látták hogy engem nem bírnak

próbálták volna hogy rajta keresztül könnyebb leszek de véget vettettem a kapcsolatnak


hogyan tudnék bizonyítékot szerezni ellene ami egy bíróságon is megálja a helyét amikor a törvény elött ez az illető tiszta marad

a piszkossabb dolgokat mással végezteti el

emígy semmi terhelő bizonyítékot nem találtam

2023. máj. 8. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!