Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Találkoznál egy ilyen alakkal?...

Találkoznál egy ilyen alakkal? Mit tennél? (i. nf. Lent)

Figyelt kérdés

Itt egy kép: [link]


Teszem azt, ez az alak mindig elmegy a házad előtt este, és egyszer csak azt látod, hogy az utcán vele szemben jön valaki és ellöki az útjából, de úgy hogy az illető hátraesik. Mit tennél? Félnél? Megvernéd, belekötnél, vagy rá sem bírnál nézni a sötét alakra?


2009. máj. 2. 15:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Először azt hinném hallucinálok , ezért újra megnézném. Nem biztos , hogy ki mernék menni , de ha lenne elegendő bátorságom akkor kimennék és megnézném az arcát :D elég kíváncsi vagyok :D Félni nem félnék , mert poénnak gondolnám az egész öltözetet , de ki tudja lehet , hogy én lennék az köv. áldozata :D:D
2009. máj. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Oké, de olyan csuklya van rajta, hogy nem látod az arcát!
2009. máj. 2. 15:38
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

uh én nagyon beszarnék egy ilyentől. régebben csomó olyan szellemes-ufós sztorit olvastam az Ufó magazinban, hogy arctalan, fekete csuhás-csuklyás alakok jelentek meg éjjelente magánlakásokban a falakon át és a frászt hozták az emberre.:S

kérdésedre felelve: dehogy ütném meg, vagy kötnék bele egy ilyenbe, futnék előle, ahogy csak bírok!

2009. máj. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én rendesen belennék szarva!!!

Ha "csak"ellöki és tovább megy akkor azéért oda megyek ahhoz akit ellökött hogy jól van e.De ez a helyzettől függ

2009. máj. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Avalanche ***** válasza:
86%
Összeszednék pár havert, és ha megint látnám, hogy jön, lemennénk hozzá.
2009. máj. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Oké, és mit tennél?
2009. máj. 2. 16:38
 7/14 Avalanche ***** válasza:
67%
16:37-es vagyok: ha ellökne valakit, hát lemegyünk hozzá, és azért megkérdeznénk tőle, hogy mire jó ez.
2009. máj. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Avalanche ***** válasza:
Pardon, 16:34-es.
2009. máj. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
oKÉ
2009. máj. 2. 19:45
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia

Én elöször is lemenéka tesomal ki elég nagydarab 19 éves srác..s megméznénk az iletöt h milyenXD

Ha részeg csöves vagy csak egy kukolo hagynánk s ha 1 ora mulva is a utcán mászkál mkihvnám a Rendöröket..

2009. máj. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!