Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek normális ilyen...

Szerintetek normális ilyen dologért feljelentést tenni?

Figyelt kérdés
Adott egy 17 éves srác,aki minden szünetbe bement a lány mosdóba az iskolába és az úgymond "legnemesebb szervét" mutogatta a 14-20 éves lányoknak,mostanság már a tanároknak is,ezért több bejelentés alapján feljelentést tett ellene a tanári kar,eljárás indult. Nem túlzás ez egy kicsit ennyiért feljelentés? Nem én vagyok a srác mielőtt kérdezné bárki,én az illető oszt.társa vagyok,és úgymond "haverja".

2023. máj. 9. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem megérdemelné, ha kapna pár hónap javítót és börtönt is, hogy tudja mi lesz, ha ezt folytatja, szerintem már korábban kellett volna ezt, sőt már el is kellett volna zárni a hülyesége miatt.
2023. máj. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

NEM túlzás!!! Az ilyen figurákból lesz az akik utána majd a parkban mutogatják a járókelőknek, vagy éppen felbátorodva a büntetés elmaradása miatt nemi erőszakig is elmennek.

Jogsértés akkor is ha iskolai mosdóban történik, már rég feljelentést kellett volna tennie az intézménynek! Az intézmény hibája hogy nem lépett már rögtön az első esetről történő tudomásszerzést követően.

2023. máj. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

17 éves, nem óvodás.

Én férfiként sem tartom túlzásnak.

Nálunk gimnáziumban soha még olyat se hallottam, hogy egy fiú egyáltalán a lány WC-be ment volna be. Az egész iskolát megrázta volna egy olyan botrány, hogy egy srác ott a farkát mutogatja.

Remélem a kedves szülőket is beidézik a tárgyalásra. Mert ha ilyen perverz lett a gyerekük, abban nagyon bent van az ő felelősségük is!

2023. máj. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
Szegény nem tudja milyen nemű...annyi "nem" van már..🤣
2023. máj. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Sok szakértő lesz ott kirendelve annyi fix :D

Amugy már miért lenne tulzás? A szeméremsértés bűncselekmény.

2023. máj. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem túlzás, nagyon nem!!!!
2023. máj. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan bűncselekmény, hogy közszemérem sértés. Ez pedig az volt.
2023. máj. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
96%
Ha tényleg csak 17, akkor köszönje meg a tanárainak hogy most jelentik fel mert így sokkal jobb bánásmódot kap majd az orvosi kezelés során, mint például ha 1 év mulva, már felnőttkorúként. Súlyos beteg, már ha igaz az egész sztori, mert szerintem ennek már híre ment volna a búlvársajtóban vagy legalább a szocmédiákban, fotókkal gazdagon illusztrálva.
2023. máj. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel többször megtörtént, egy kicsit sem túlzás. Gondolom egy párszor már megkérték előtte, hogy ne tegye. Semmi keresnivalója ott alapból sem, nem még a farkát mutogatni egyfolytában.
2023. máj. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!