Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van bármilyen EU-s szabályozás...

Van bármilyen EU-s szabályozás arra vonatkozóan, hogy a munkáltatónak joga van táskaellenőrzést végeznie?

Figyelt kérdés
A magyar szabályozást ismerem, nálunk szabályellenes, ha nem megalapozott. Viszont nem találtam EU-s szabályozást. Lengyel cégről van szó egyébként, random táskaellenőrzéseket tartanak, és szeretnék felkészült lenni, ha legközelebb mondjuk engem szúrnak ki.

#GDPR #európai jog #Táskaellenőrzés
2023. jún. 23. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

Ha ilyen helyen dolgozol inkább fogadd el és kész.

Arra figyelj, hogy ha a cégnél van haragosod/riválisod, akkor ő elrejthet a tatyódban benti cucott.

Atvizsgálnak és már repülsz is lopási kísérletért.

Ezért én kimenetel és àtvizsgálás előtt mindig átnézem a cuccom mert màr láttam többször hogy így ba sznak ki egymással emberek.

2023. jún. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Arról is van valami szabály hogy nem illik a munkáltatótól lopni.
2023. jún. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
Csak rád néz a biztonsági őr és a képed rögtön megalapozza a táska ellenőrzést. Sőt a testüreg vizsgálatot is.
2023. jún. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérdező!


"A magyar szabályozást ismerem..."


Kis hazánkban a magyar szabályozásnak van prefernciája és nem az EU - rendeleteknek.


Most hagyjuk a jogharmonizációt, meg a acquis communautaire-t, meg közvetlen érvényesülés szabályait...


Elég annyit tudni, hogy ha valamiről nem találnál magyar szabályt, de EU - t igen, akor azt be kell tartani és kész.

Következésképpen, ha már hazai szabályt is találtál, akkor nem keresel tovább..

2023. jún. 24. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert nem Magyarországon dolgozom.
2023. jún. 24. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!