Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen megbízható weboldalról...

Milyen megbízható weboldalról lehetne nikotinmentes elf bart rendelni (ami Magyarországra is szállít, lehetőleg nem USA-ból)?

Figyelt kérdés

2023. jún. 28. 20:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Sehonnan.
2023. jún. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
Rég betiltották az elf bar-t, de amúgy csak a 13 éves suttyók(szintjén állók) szívták.
2023. jún. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Tudom hogy betiltották, de nem ezt kérdeztem... :o

Tudtommal külföldön sok helyen legális, és szállítanak Magyarországra is (csak általában nem nikotinmenteset). Mostanában is elég sokat szoktam látni utcán, tehát nem hiszem, hogy olyan lehetetlen lenne rendelni...

2023. jún. 29. 20:47
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

"Tudom hogy betiltották, de nem ezt kérdeztem... :o"


Szánalmas.

2023. jún. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21%
Nikotinmentes Elfbar???Annak meg mi értelme lenne?
2023. jún. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Nem tudok, pedig kerestem, de tudom ajanlani a Szerbiaban kaphato Umbrella "eldobhatokat". Van nikotinmentes es nikotinos, nagyon finomak, nekem hozni szoktak idonkent.Nem olcso, de az itthon kaphato folyadekosoktol sokkal finomabbak aromaban. Folyadekjukat is kiprobaltam, az is sokkal jobb mint itthon kaphatok de az sem olyan mint az "eldobhato-juk".
2023. júl. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
0%
Kys
2023. júl. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7 köszi szépen a választ. Sajnos Szerbiába nem járok... nem tudod, hogy rendelni lehet-e ilyet valahonnan biztonságosan?
2023. júl. 13. 19:37
 9/11 anonim ***** válasza:
Ausztriában és Németországban is legális, ha van esetleg ismerősöd vagy jársz arra.
2023. júl. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

ecig.vapers

Van nikotinos, nikotinmentes, meg másféle is nem csak elf bar. Én már többször is rendeltem és az égvilágon semmi nem lett belőle mivel ha onnan rendelsz, nem írják rá mit rendeltél vagy milyen weboldalról.

2023. júl. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!