Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Megbízható urológus Észak-Kele...

Megbízható urológus Észak-Kelet Magyarországon, aki végez lézeres fitymafék eltávolítást?

Figyelt kérdés

Nos Szatmárnémetiben élek(Románia) és rövid fitymafékem(frenulum breve) van.Azt olvastam,hogy ezt egy rutinműtét orvosolja,ezért egy gyermekorvos(17 vagyok) horizontálisan(vízszites) átvágta és függőlegesen összevarta,azonban az eredmény nem a kívánt,hogy így fogalmazzak. Ugyan úgy rövid a fékem,csak 1 cm-t nyertem.

Merevedett állapotban a makkom mögé tudom húzni kb még 1 cm-t a fitymám,de tovább a fékem nem engedi,feszül.

A begyógyult fityma azonban kemény,és hegszövet van rajta,ezért úgy döntöttem,hogy eltávolíttatom teljesen lézerrel,tehát három okból kifolyólag:

1.Hogy végre teljesen hátra tudjam húzni a fitymám merevedett állapotban is,nem csak lankadt állapotban.

2.Hogy megszabaduljak a kemény,elhegesedett fitymafékemtől.

3.Mert amúgy sem volt soha sem ez az érzékeny területem,annak ellenére,hogy sokak szerint a fitymafék a férfiak legérzékenyebb területe.


Már több közeli orvosra ráírtam,Nyíregyházáról,Debrecenből,de eddig mindegyik azt mondta,hogy lézeres eljárást nem alkalmaznak,csak frenulotómiát.(Nekem frenektómia kell.)

Szóval,ha valaki tud olyan szakembert ajánlani,aki nem Budapesten,vagy egyéb távoli helyen,hanem Szatmárnémetihez relatíve közel tartózkodik ergo Magyarország észak-keleti részén,azt megköszönném.



2017. ápr. 24. 19:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!